קרדיט: אפולו פאואר

דיווח שוטף

אפולו פאוור זוכה בפרס חדשנות

בחודש מרץ האחרון דיווחה אפולו פאוור על קבלת אישורה של Audi AG לתכולת העבודה לשנת 2022, תמורת סכום של 190 אלף אירו

חדשות ספונסר 27/04/2022 08:52

א+א-

חברת אפולו פאוור מיקנעם קיבלה בשורה משמחת מעבר לים, לפיה פרויקט הגג הסולארי שבוצע בשיתוף  עם חברת הרכב הגרמנית  Audi AG והספקית האוסטרית לשוק הרכב Mubea Carbo Tech GmbH, נבחר על ידי חבר שופטים בינלאומי כזוכה בפרס החדשנות היוקרתי ביותר בתעשיית החומרים המרוכבים, בקטגורית "משטחים בתחום הרכב" לשנת 2022. הפרויקט כלל שילוב היריעות הסולאריות הגמישות וקלות המשקל של אפולו בתוך חומרים המרכיבים את הגג של רכב Audi.

 

הגג הסולארי מציג תוצאות מיטביות, עיצוב קל משקל (קל ב-50% לפחות מגג זכוכית סולארי סטנדרטי), ועמידה בתקני איכות הרכב. כמו כן, הטכנולוגיה מאפשרת שילוב היריעה בחלקים העשויים מחומרים ברי קיימא אשר יכולים להפחית משמעותית את טביעת הרגל הפחמנית. בנוסף, את הטכנולוגיה הייחודית ניתן לממש גם  בצורות תלת מימד מורכבות ובכך למעשה לשלבה ברכיבים ובתעשיות שונות, בין היתר, רכבות וחלל.

 

התחרות נערכה על ידי קבוצת ה- JEC ולקחו בה חלק מעל 200 חברות מרחבי העולם בכלל הקטגוריות. מדי שנה, מאז ייסודם לפני יותר מ-20 שנה, פרסי החדשנות של JEC Composites שמים זרקור על חוד החנית העולמית של חברות הפועלות לחדשנות פורצת דרך בעולם תעשיית החומרים המרוכבים.

 

יצוין כי בחודש מרץ האחרון דיווחה אפולו פאוור על קבלת אישורה של Audi AG לתכולת העבודה לשנת 2022 אשר כוללת, בין היתר, טיוב ושיפור איכות הגג הסולארי; טיוב תהליכי ייצור קיימים ופיתוח תהליכי ייצור חדשים; ובדיקות מעבדה ודוחות, תמורת סכום של 190 אלף אירו. במקביל, החברות מנהלות מו"מ להתקשרות בהסכם מסגרת.

 

 

ד"ר אלוף (במיל.) יום טוב סמיה, יו"ר דירקטוריון אפולו פאוור: "מדובר בצעד חשוב ויוקרתי להכרה עולמית בטכנולוגיה של אפולו פאוור, אשר ניתנת ליישום על כל משטח קיים. בנחישות ובבטחה משתלבת אפולו פאוור כשחקן מוביל בזירה הבינלאומית, באמצעות יריעות סולאריות קלות וגמישות".

  1. מניות בכתבה
  2. אפולו פאוור

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה