קרדיט: US ARMY

דיווח שוטף

ראדא טיפסה 6% אתמול בארה”ב בעקבות הודעת צבר ההזמנות

החברה הודיעה כי היא קיבלה הזמנות של 29 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2022, מרבית ההזמנות מארה"ב, 95% הם עבור מכ"מים טקטיים להגנה אווירית קצרת טווח

אלירן מדר 19/04/2022 09:02

א+א-

ראדא תעשיות אלקטרוניות העוסקת בפיתוח וייצור מכ"מים טקטיים מבוססי תוכנה לכוח המתמרן, מדווחת כי קיבלה הזמנות חדשות בהיקף של מעל ל-29 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2022. ההזמנות החדשות שהתקבלו מייצגות גידול של יותר מ-22% בהשוואה לרבעון המקביל של 2021.

מעל ל-95% מסך ההזמנות שהתקבלו הן עבור המכ"מים הטאקטיים מבוססי התוכנה של ראדא לשימוש במערכות הגנה אקטיבית (APS), כלי טיס בלתי מאוישים, הגנה אווירית לטווח קצר (SHORAD) ופתרונות הגנה נקודתיים לבסיסים ומתקנים אסטרטגיים. 80% מההזמנות התקבלו מהשוק האמריקאי, והיתר משווקים גלובאליים אחרים.

דב סלע, מנכ"ל ראדא מסר: "סיימנו את שנת 2021 עם יחס הזמנות למכירות (book-to-bill) גבוה במעט מ-1, יחס שנמוך מהציפיות שהיו לנו. אי העברת התקציב בארה"ב והמשך התקצוב על סמך השנה הקודמת, אשר נמשכו כמעט 6 חודשים והסתיימו ב-11 במרץ שנה זו, היו הגורמים העיקריים לירידה היחסית בהזמנות החדשות בארה"ב במהלך תקופה זו והשפיעו גם על ההכנסות שלנו בשנת 2021. אולם, החל מסיום מצב זה אנו חווים מומנטום מחודש בקבלת הזמנות חדשות בארה"ב, שמהווה את השוק העיקרי שלנו, וצופים כי ההשהיות בהזמנות ובהכנסות שניגרמו כתוצאה מאי העברת התקציב יפוצו במהלך המשך שנת 2022. לאור המומנטום החיובי, ולצד הצרכים המודגשים למכ"מים מתוצרתנו למען איפשור פתרונות להגנה אווירית והגנה אקטיבית כפי שבאים לידי ביטוי במלחמה הנוכחית והמתמשכת באוקראינה, אנו מאשררים את תחזית ההכנסות שלנו למעל ל-140 מיליון דולר בשנת 2022."

  1. מניות בכתבה
  2. ראדא

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה