דיווח שוטף

קנבוטק בהסכם אסטרטגי לייצור מוצריה

החברה מדווחת היום על חתימה על שותפות אסטרטגית עם חברת Go NXT LVL הממוקמת בקליפורניה, במסגרתה יפותחו וייוצרו המוצרים במתקני Next Level בהתאם לרגולציית הקנאביס הרפואי בקליפורניה.

חדשות ספונסר 06/04/2022 10:29

א+א-

 

קנבוטק העוסקת, בין היתר, בפיתוח מוצרי אונקולוגיה אינטגרטיבית לתחום הסרטן, המבוססים על מיצויי קנאביס רפואי ותמציות פטריות מדווחת היום על חתימה על שותפות אסטרטגית עם חברת Go NXT LVL הממוקמת בקליפורניה, במסגרתה יפותחו וייוצרו המוצרים במתקני Next Level בהתאם לרגולציית הקנאביס הרפואי בקליפורניה. קנבוטק צופה שבמהלך הרבעון האחרון של 2022 תתחיל בשיווק ומכירת המוצרים בקליפורניה באמצעות רופאים אונקולוגיים ומטפלים אינטגרטיביים אשר מתמחים בתחום הסרטן. המוצרים ימכרו תחת המותג של קנבוטק.

הייחודיות של מוצרי האונקולוגיה האינטגרטיבית של קנבוטק, ביחס למוצרי קנאביס רפואי אחרים, היא בהתבססות על מספר רב של חומרים פעילים בריכוזים מוגדרים הנקראים, מינור-קנבנואידים, תוך שימוש בריכוזים נמוכים של THC. באופן זה החולים מקבלים מוצר מדויק, המבוסס על רקע מדעי נרחב, אשר יעיל בטיפול בבעיה הרפואית, ללא תופעות לוואי פסיכו-אקטיביות הקשורות בצריכת THC.

מוצרי האונקולוגיה האינטגרטיבית נחקרים ומפותחים ע"י קנבוטק מעל שנתיים והחברה הראתה בניסויים, ששילוב מיצויי הקנאביס ביחד עם מיצויי הפטריות, יעיל יותר מאשר מיצוי של כל אחד מהם בנפרד. למרות שלכל אחד מהחומרים הפעילים מנגנון טיפול שונה, התוצאה הרפואית הסופית היא משופרת בצורה ניכרת. בנוסף הראתה קנבוטק כי שילוב הפתרונות שלה ביחד עם כימותרפיות נפוצות, משפרות את יעילות הטיפול האנטי-סרטני פי 6.

במקביל לפיתוח המוצרים, קנבוטק מפתחת טכנולוגיית התאמה אישית, אשר תאפשר לאתר לכל מטופל את הפתרון הרפואי היעיל ביותר עבורו, בהתאם לתת-סוג הסרטן ממנו הוא סובל, הטיפול האנטי-סרטני שבחר הרופא, המבנה הגנטי של המטופל, הגידול וכו’. טכנולוגיית ההתאמה האישית צפויה לצאת לשוק יחד עם השקת המוצרים ותבטיח יעילות קלינית גבוהה יותר.

קנבוטק מתכוונת להנגיש לרופאים והמטפלים בקליפורניה את המידע המדעי הרב שצברה, בין היתר במסגרת המחקרים שהחברה מבצעת בימים אלו בישראל על 9 הפורמולות שלה לסיוע לחולים בסרטן השד, סרטן המעי הגס, סרטן הלבלב, סרטן הריאה, סרטן הערמונית ותופעות לוואי של טיפולים כימותרפיים כגון כאבים נוירופטיים ודלקתיים.

בנוסף, החברה מתכננת למנף את פורום המומחים שהקימה, הכולל מספר אונקולוגים ישראליים בכירים, בכדי לרתום אונקולוגים ומטפלים בכירים בקליפורניה אשר ימליצו על שילוב מוצרי קנבוטק במסגרת הטיפול האנטי-סרטני הקונבנציונלי בו הם בוחרים כיום.

בשנתיים האחרונות קנבוטק מנצלת את היתרונות הרגולטוריים והסביבה המחקרית התומכת בישראל, על מנת לחקור ולפתח את מוצריה מתוך כוונה לייצר מכירות משמעותיות כבר במהלך שנת 2023. בצורה זו, קנבוטק מייצרת קניין רוחני עשיר וייחודי אשר ניתן להעבירו לייצור מסחרי בכל מקום בעולם, ללא תלות באישורי יצוא או יבוא בין המדינות השונות.

לחברת Next-Level רישיונות ייצור והפצה של מוצרי קנאביס רפואי והיא פועלת מזה מספר שנים בפיתוח וייצור מוצרי קנאביס למספר רב של לקוחות. מתקני הייצור וההפצה ממוקמים באזור ללא מיסי קנאביס עירוניים מה שעתיד לאפשר לקנבוטק לייצר את המוצרים במחירים תחרותיים (מיסי הקנאביס בקליפורניה עשויים להגיע לכ-50% ממחיר המוצר הסופי ללקוח ומהווים חסם רציני בפני צרכנים רבים אשר ידם אינה משגת).

בנוסף, לחברת Next-Level רשת הפצה למוצרי קנאביס רפואי במסגרתו היא מייעצת למטופלים, מספקת להם מרשמים רפואיים ומבצעת שילוח של המוצרים לבית הלקוח. קנבוטק צופה שתשתמש ברשת הפצה זו כחלק מאסטרטגיית החדירה לשוק בקליפורניה. בנוסף, ל-Next-Level ניסיון רב בשימוש בטכנולוגיית Nano-Emulsion אשר משפרת את יציבות הפורמולות, מגבירה את הזמינות הביולוגית של הקנבנואידים בגוף ומקצרת את משך הזמן הדרוש מרגע השימוש ועד להשפעה הרפואית.

קנבוטק בחרה בשוק הקליפורניה כשוק הראשון, מחוץ לישראל, בו תשיק את מוצרי האונקולוגיה האינטגרטיבית שלה. שוק הקנאביס הקליפורני הינו הגדול בעולם ומוערך בכ-4.5 מיליארד דולר ב-20212 כאשר השוק הרפואי במדינה מוערך בכ-2 מיליון מטופלים1. קליפורניה הייתה הראשונה בעולם לאשר רגולציה של קנאביס רפואי, כבר בשנת 1996 ושוק הקנאביס שלה הוא אחד הבוגרים והבשלים בעולם, עם מאות מותגים ומוצרים, במגוון רחב של מוצרי צריכה הנמכרים במאות נקודות מכירה רשמיות הנקראות Dispensaries. קנבוטק שואפת למנף את פעילותה בקליפורניה על מנת לאתר שותפים פוטנציאליים במדינות נוספות בארה"ב ובקנדה. 

 

אלחנן שקד יו"ר ומנכ"ל קנבוטק מסר: "זוהי אבן דרך משמעותית ביותר עבור קנבוטק אשר תאפשר לנו להיכנס לשוק הקנאביס הגדול בעולם עם פתרונות רפואיים אשר יהיו ייחודיים ומבודלים בצורה ניכרת משאר השחקנים בשוק. אנחנו שמחים שמצאנו שותף מקצועי כמו Next-Level, בעל יכולות של פיתוח וייצור הפורמולות המורכבות של קנבוטק בהתאם לרגולציית הקנאביס הרפואית המקומית. החזון והדרך שהתוונו לפני 3 שנים, הופכים למציאות בימים אלו, ואנחנו גאים על שהצלחנו לבנות קניין רוחני חזק בישראל ולהביא אותו למסחור בשוק הקנאביס הגדול בעולם עוד לפני סוף השנה."

  1. מניות בכתבה
  2. קנבוטק

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה