דיווח שוטף

פרוטליקס טסה 37% עקב הצלחה בניסוי שלב III למחלת הפברי

החברה הצליחה לעקוף בניסוי את התרופה של חברת סאנופי, התוצאות המבטיחות אשר יוגשו ל-FDA לאחר הגשה ראושנית יקצרו את טווח הזמן לבדיקה כחצי שנה במקום 10 חודשים

חדשות ספונסר 04/04/2022 15:09

א+א-

פרוטליקס ביות’רפיוטיקס, אינק. חברת ביו פרמצבטיקה המתמקדת בפיתוח, ייצור ומסחור של חלבונים רקומביננטיים טיפוליים המופקים באמצעות ProCellEx®, מערכת ייחודית של החברה לביטוי והפקת חלבונים מתאים צמחיים וחטיבת המחלות הנדירות של חברת קייזי, קבוצת שירותי בריאות בינלאומית המתמקדת במחקר, הודיעו היום על תוצאות טופ-ליין מהניסוי הקליני, שלב 3, BALANCE להערכת פגוניגלסידאז אלפא PRX 102)) 1 מ"ג/ק"ג, שניתנת כל שבועיים, בהשוואה לאגלסידאז בטא (® (Fabrazyme לטיפול במחלת פברי. PRX 102 הוא טיפול חדשני, PEGylated enzyme replacement therapy (ERT) שנמצא בפיתוח לטיפול במחלת פברי.

 

"אנו שמחים להודיעה על תוצאות טופ-ליין חיוביות מהניסוי הקליני שלב 3 BALANCE וברצוננו להודות למטופלים ומשפחותיהם, כמו גם לחוקרים בניסוי וכלל הצוותים המעורבים. תוכנית הפיתוח הקליני החזקה שלנו, החל מניסוי הקליני שלב 1/2 ועד לשלושה ניסויים קליניים שלב 3, כמו גם מחקרי ההמשך הקשורים, דרשה זמן ומאמץ משמעותי, ממשתתפי המחקר אשר הראו מחויבות חזקה שאפשרה לתוכנית הפיתוח הקליני שלנו להתקדם", אמר דרור בשן, נשיא ומנכ"ל פרוטליקס. "בהתבסס על תוצאות התוכנית הקלינית שלנו, אנו סבורים ש-PRX-102, כטיפול תחליפי אנזימתי PEGylated עם שני משטרי מינון שונים פוטנציאליים, עשוי להוות אפשרות טיפול חדשה ומשמעותית לאנשים הסובלים ממחלת פברי".

  1. מניות בכתבה
  2. פרוטליקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה