דיווח שוטף

המשך ירידות בפתיחת המסחר

החוזים העתידיים התהפכו בתחילת המסחר, באירופה ירידות שערים קלות; הנפט ממשיך בתנודתיות הגבוהה ונסחר בכ-104 דולר לחבית מה שעדיין מייצר רווח לרוב יצרניות הנפט

חדשות ספונסר 31/03/2022 16:48

א+א-

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר בעליות שערים קלות לאחר יום שלישי שננעל אמש בו אבדו המדדים עד 1.2% במדד הנאסד"ק, בעוד הדאו ג’ונס ירד בשיעור מתון של 0.2%. הדאו ג’ונס והאס אנד פי 500 קטעו אמש רצף עולה של 4 ימי מסחר רצופים יום לפני סיום הרבעון הראשון של 2022. נזכיר, מחר כשעה לפני פתיחת המסחר יפורסם דו"ח התעסוקה של חודש מרץ.

רוסיה ממשיכה לשקוע באוקראינה ללא שום אסטרטגיה כשהשיחות לא מניבות פירות בשלב זה. הרבה ביקורת על פוטין במערב ולא מעט מומחי ביטחון בריטים ואמריקאים קבעו שהחולשה של פוטין מגיעה בעיקר מהאנשים סביבו המנסים לרצות אותו לא מציגים לו את התמונה האמיתית של המערכה, היא עד כה כישלון חרוץ עם צבא לא מיומן וחסר מוטיבציה. 

באירופה ירידות שערים קלות, הדקס נחלש 0.2%, הקאק יורד 0.4% ופוטסי הבריטי נחלש 0.2%. באסיה ירידות קלות, הניקיי היפני נחלש 0.7%, שנחאי ירדה 0.4% והונג קונג נחלשה 1%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד ממשיכה בתנודתיות ויורדת מעל 5% למחיר של 102 דולר. מחיר הביטקוין עולה לרמה של 47.8 אלף דולר.

מניות בכותרות:

וולגרינס (WBA) דיווחה על רווח של 1.59 דולר למניה מול צפי של 1.4 דולר. הכנסות לחנויות זהות עלו מעל ציפיות השוק כמו גם ההכנסה הכללית של רשת הדרגסטורים. הביקוש לחיסוני קורונה המשיך להיות גבוה ותמך בביצועים. המניה יורדת 1% במסחר המקודם.

רובינהוד (HOOD) זכתה בפסיקה במדינת מסצ’וסטס. שופט קבע שהמדינה חרגה מסמכותה באימוץ תקן נאמנות חדש לברוקרים הפועלים במדינה. חברת הברוקרז’ הואשמה שהיא מעודדת את הלקוחות שלה לקחת סיכונים גבוהים ומיותרים.

אדבנס מיקרו דיבייסס (AMD) חברת השבבים מקבלת הורדת המלצה מקניה למשק שוק ע"י ברקליס

באידו (BIDU) יורדת 2% במסחר המקודם לאחר שה SEC הוסיף את החברה לרשימת חברות שיכולות להמחק מהמסחר בארה"ב במידה ולא יאפשרו לרגולטורים אמריקאיים לעשות ביקורת פיננסית אחת ל 3 שנים. עוד חברה שנכנסה לרשימה כזו היא IQ שמתפרקת 11% במסחר המוקדם.

אמזון (AMZN) בחרה לחדש עסקה המאפשרת לג’י פי מורגן צייס להנפיק את כרטיס האשראי הראשי של החברה. הסיכום מגיע אחרי חודשים סוערים ולא מעט גופים המעורבים בדיונים. אמזון ידועה בקשיחות שלה בעסקאות עם שותפים והיא דוחקת לקבל את תנאיה.

קוינבייס (COIN) יו אס טייגר סקיוריטיס חוזרת על עמלצת מכירה למניה ומחיר של 135 דולר.

פייצ’קס (PAYX) מקבלת מספר עדכוני המלצות, COWEN מרים מחיר יעד ל 151 דולר מ 145 דולר, ג’פריס מעלים מחיר יעד ל 140 דולר מ 135 דולר וג’י פי מורגן מעלה מחיר יעד ל 125 דולר מ 121 דולר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה