דיווח שוטף

ארד עם חוזה חדש בעיר חיפה בשווי 110 מיליון ש”ח

ארד זכתה במכרז לאספקת מערכת קריאה מרחוק של מדי מים בעיר חיפה בהיקף כולל של כ-110 מיליון ש"ח, החברה תספק במסגרת המכרז פתרון מלא הכולל גם התקנה, הקמה, תחזוקה ושירות למערכת.

מערכת ספונסר 30/03/2022 10:47

א+א-

ארד מדווחת היום כי זכתה במכרז של תאגיד המים "מי כרמל" לאספקת מערכת ממוחשבת לקריאה מרחוק של מדי מים בתחום העיר חיפה. בדומה למכרזים דומים, החברה תספק במסגרת המכרז פתרון מלא הכולל גם  התקנה, הקמה, תחזוקה ושירות למערכת. לאחרונה הודעה החברה הישראלית על זכייה במכרז לאספקת מדי מים לתאגיד המים של מדריד.

בהתאם לתנאי המכרז, בשלב הראשון, החברה תקים פיילוט של המערכת אשר יימשך עד 6 חודשים, במסגרתו החברה תתקין עד 10,000 מדי מים. לאחר אישור תאגיד המים כי הפיילוט עבר בהצלחה, ארד תפעל להתקנה של כ- 125 אלף מדי מים עם קריאה מרחוק (רובם אולטרסוניים) מסוגים שונים.

ההתקשרות היא לתקופה של 7 שנים ממועד קבלת אישור תאגיד המים על ביצוע מוצלח של הפיילוט ולתאגיד המים שמורה האופציה להאריך את תקופת ההתקשרות בתקופות נוספות של עד 13 שנים.

היקפו הכספי של המכרז,  במקרה בו יושלמו כל השלבים לרבות הארכת תקופת ההתקשרות מוערך בכ- 110 מיליון ש"ח.

גבי ינקוביץ, מנכ"ל קבוצת ארד מסר: "אנו שמחים על זכיה זו אשר מצטרפת למספר מכרזים בהם זכינו בשנה האחרונה בהיקף מצטבר של עשרות מיליוני ₪ בישראל ובערים הגדולות בעולם. זכיה זו מהווה המשך ישיר להשקעות שאנו מבצעים באופן שוטף במחקר ופיתוח ליצירת מובילות טכנולוגית ויתרון תחרותי. אנו מציעים ללקוחותינו ברחבי הארץ והעולם מגוון רחב של מוצרי מדידה מדויקים, איכותיים ואמינים ונפעל להמשך מגמה חיובית זו בפעילותנו."

  1. מניות בכתבה
  2. ארד

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה