אייל משה, מנכ״ל ומייסד האב סקיוריטי קרדיט: רובי ליבוביץ'

גיוס הון

האב סקיוריטי גייסה 47 מיליון ממוסדיים

האב סקיוריטי הנפיקה לגופים המוסדיים כ- 9.6 מיליון מניות כ- 8.2% מהחברה לאחר ההנפקה – וכ- 9.6 מיליון אופציות סחירות שניתנות למימוש בתוך 18 חודשים במחיר 5.3

מערכת ספונסר 24/02/2022 14:02

א+א-

האב סקיוריטי, אשר נסחרת בבורסה בת"א לפי שווי של מעל 550 מיליון ש"ח, דיווחה כי השלימה גיוס הון משמעותי בהיקף של כ- 47 מיליון שקל מתשעה גופים מוסדיים קנדיים וישראלים.

 

האב סקיוריטי הנפיקה לגופים המוסדיים כ- 9.6 מיליון מניות - שהם כ- 8.2% מהחברה לאחר ההנפקה – וכ- 9.6 מיליון אופציות סחירות שניתנות למימוש בתוך 18 חודשים, במחיר במימוש של 5.3 שקלים לכל אופציה. האב סקיוריטי תגייס עוד 51 מיליון שקל במקרה של מימוש מלא של האופציות.

 

האב סקיוריטי הוקמה ב-2017 על ידי יוצאי יחידות המודיעין 8200 ו-81. החברה מתמחה בהגנה על מידע מסחרי רגיש של חברות, ובידיה פתרון מחשוב מוצפן מתקדם עבור חברות וארגונים שמטרתו מניעת חדירה עוינת והגנה על המידע המסחרי הרגיש של החברות. פתרונות אבטחת הסייבר של האב סקיוריטי, לתחומי ה- AI, דאטה, פינטק ותשתיות, מתבצעים באמצעות פלטפורמת סייבר המתוכננת ומיוצרת על ידי החברה בישראל ונותנת לארגונים הגנה ברמה צבאית.

 

חברת האב סקיוריטי מוכרת את מוצריה ומגוון שירותי סייבר נוספים במעל 30 מדינות בעולם ומונה כ- 600 עובדים.

 

יצוין כי האב סקיוריטי, שנכנסה בחודש יוני השנה לבורסה בתל אביב במסגרת עסקת מיזוג עם חברת ALD, דיווחה לאחרונה כי התקשרה במזכר הבנות למיזוג עם חברת SPAC אשר נסחרת בבורסת ה- NASDAQ.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה