קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

עליות בתל אביב עם רוח גבית מאסיה ואירופה

המדדים מתחזקים רוחבית כ-1% כאשר גם באירופה פריז פרנקפורט ומילנו מעל 1.5%, אסיה סיימה בירוק בוהק - יפן הודו והונג קונג מעל 1%, עליות לקראת דוחות טבע פריון וראדא

חדשות ספונסר 09/02/2022 12:32

א+א-

 

איי.סי.אל בדוח מצוין רווח נקי מעל 11% חברת איי.סי.אל בעלת יתרת השורט הגבוהה בבורסה של 250 מיליון ש"ח ככול הנראה תרכז מסחר מאוד ער ואגרסיבי בין הביקוש וההיצע במידה והשורט ייסגר צפויה לזנק.

 

התחזקות השקל נבלמת מול סל המטבעות השקל התאפיין, עד לאחרונה, במגמה מתמשכת של התחזקות מול הדולר, באופן שבולט ביחס למטבעות אחרים בעולם, בינואר המגמה התהפכה האם היא תימשך ?!

 

מארק האפלה, מנהל השקעות ראשי UBS Global Wealth Management: "המניות בגוש האירו נותרו בין סוגי הנכסים המועדפים עלינו, כאשר השוק עשוי להיות בין הזוכים העיקריים מצמיחה עולמית חזקה. על בסיס מגזרי, אנו רואים אפסייד מיוחד עבור מניות נבחרות באיכות גבוהה יותר, כגון אנרגיה ופיננסים, יחד עם מניות מגזר השירותים שאמורות להפיק את המרב מהפתיחה המחודשת באירופה".

 

דלתא מותגים ממשיכה בצמיחה החזקה הרווח הנקי ברבעון הרביעי, צמח בשיעור של כ- 21% והסתכם בכ- 49.8 מיליון ש"ח לעומת רווח נקי של כ- 41.2 מיליון ₪ ברבעון הרביעי בשנת 2020.

 

אדרי-אל ישראל מדווחת על זימון אסיפת בעלי מניותיה לאישור עסקת מיזוג עם בעלי מניות ווינד באזז. במסגרת העסקה, ובכפוף לתנאים הקבועים בה, תרכוש אדרי-אל ישראל את מלוא הון המניות של ווינד באזז בתמורה להקצאת כ- 74.9% מהון מניות אדרי-אל ישראל, בדילול מלא, לבעלי מניות ווינד באזז. עם השלמת העסקה יעמדו בקופת אדרי-אל ישראל מזומנים בהיקף של כ – 4 מליון ₪ שיגויסו בסבב השקעה בה.

  1. מניות בכתבה
  2. איי.סי.אל

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה