דיווח שוטף

סיום ירוק ומתוק בתל אביב אבל פאוול יקבע את ההמשך

המדדים בהתאם לשווקים זינקו לאחר הירידות בשבוע האחרון, התנודתיות במניות הבנקים שנראות כמו מניות יתר מצביעה על דבר אחד הכסף החכם יוצא במכפילים האלה המדד מזנק 3.5%

חדשות ספונסר 26/01/2022 17:30

א+א-

האם מחירי הנפט והגז ימשיכו לעלות ?! העימות המתקרב בין רוסיה ואוקראינה מותיר את מחירי האנרגיה גבוהים, גרמניה מתעלמת מהנעשה באירופה המזרחית מכוון שהיא תלויה בגז רוסי, מנגד פגיעות בייצור במזרח התיכון.

 

המגמה השלילית בשוק האג”ח הממשלתי נמשכת המגמה השלילית נמשכה השבוע בשוק האג"ח הממשלתי. ירידות שערים ועליית תשואות נרשמה לאורך העקומים. השבוע עליית התשואות באפיק השקלי הלא צמוד הייתה זהה לאורך העקום.

 

בעלות של כ-300 מיליון שקל תדיראן גרופ בנתה חטיבת אנרגיה מתחדשת הרכישה הראשונה הייתה של אלירן סולאר הישראלית, הרכישה השנייה הייתה חברת אביאם מערכות בע"מ, ומדווחת היום על השלמת עסקת רכישת השליטה (60%) בחברה האיטלקית VP Solar.

 

דויטשה בנק: בארה”ב התחזית קדימה היא המפתח נתוני הצמיחה החזקים של Q4 בשילוב עם תחזיות נמוכות לדוחות Q4 בארה"ב ככל הנראה יגרמו לחברות להכות את התחזיות, הפד לא צפוי להעלות ריבית היום אך 3-4 העלאות החל ממרס.

 

בחינת דירוג לגזית עקב ביטול הנפקה בברזיל ורכישת אטריום תוכנית החברה בטווח הבינוני-ארוך להוריד מינוף באמצעות מימוש נכסים והתייעלות תפעולית לא התרחש בברזיל בנוסף להוצאה לרכישת אטריום יעיבו ויעמדו למבחן דירוג האג"ח.

 

אדיוניקס המתמקדת בתכנון מחדש של ארכיטקטורת הסוללה גייסה 27 מיליון דולר בגיבוי המשקיעים והשותפים האסטרטגיים המוערכים שלנו, אדיוניקס מנתבת דרך ברורה לחדשנות בשוק והיא ממוקמת היטב לספק סוללות עם ביצועים גבוהים יותר ובעלות נמוכה יותר

  1. מניות בכתבה
  2. פועלים
  3. לאומי

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה