קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

הפחד חזר לבורסה המקומית

נתוני המשק הטובים אשר הרימו את המדדים רק לפניי שבועיים בהם ת"א עקפה את העולם חזרו אחורה מהפחד בשווקים מדד הבנקים צלל מדד הביומד מתרסק 14% מתחילת שנה

חדשות ספונסר 24/01/2022 17:46

א+א-

שותפויות הגז יורדות עקב עדכון מחירי הגז לחברת החשמל הכמות המינימאלית השנתית הכוללת שחברת החשמל התחייבה לרכוש החל משנת 2022 הינה BCM 3.5-4, המחיר בו החברות ימכרו גז מהמאגר תמר בפנים.

 

בית השקעות לנכסים דיגטליים סילבר קסטל החל להיסחר בעקבות השלמת המיזוג עם חברת איי.סי.בי בעלי המניות הקיימים של סילבר קסטל ב-75% ממניות החברה הממוזגת, ואילו בעלי המניות של איי.סי.בי יחזיקו ב-25% מהחברה.

 

אקירוב ואלרוב ממשיכים לרכוש מניות כלל ביטוח חברת אלרוב ממשיכה להגדיל אחזקות עד למותר לה על פי חוק 15%, כל זה קורה לאחר הדילול שנעשה עם הנפקת כלל ביטוח האחרונה אשר עלתה לאקירוב לא רק בכסף.

קנון כבר החלה בהתאמות לכניסתה לת"א 35 - המחזור היום כמעט 300 מיליון ש"ח!!!

 

הירידות במדד הנאסדק לא פוגעות רק במשקיעים אלא גם במשק הישראלי הביצועים של הנאסדק הם אחד האינדיקאטורים המובילים לביצועים של המשק הישראלי ומשפיע על גיוסים לחברות הייטק, גביית מיסים, שער החליפין בין השקל לדולר ועוד.

 

אמות מדווחת על התאמות שווי נדל”ן הוגן מעל 700 מיליון ש”ח החברה אשר החליטה לבנות את TOHA2 עם גב ים וכן רכשה את מתחם צריפין מודיעה על הערכות שווי הוגן לקראת סיום השנה בשווי אסטרונומי.

 

חניון אוטונומי שני בקנדה ליוטרון תמורת כ-33 מיליון ש”ח הפרויקט צפוי להסתיים לקראת סוף שנת 2023. בכך משלימה יוטרון חתימה על הסכמים בהיקף כולל של כ-50 מיליון שקל בחודש האחרון.

 

אלדן ומימון ישיר בשת”פ להענקת מימון לרכישת רכבים החברות אשר מכירות את הענף החליטו לבצע שת"פ כאשר אלדן תהיה בו המחזיקה העיקרית, ויעניקו מימון לרכישת רכבים

  1. מניות בכתבה
  2. קנון

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה