קרדיט: דורון מיטרני

דיווח שוטף

מדד ת”א 35 ירד ביותר מ-2% השבוע

התנודתיות מורגשת מאוד בת"א, הבנקים ומניות הטכנולוגיה קובעות את הטון, והמדדים רוקדים על העצבים של המשקיעים, רק מדד הגז ונפט עלה 4% ולוקח את ההובלה מתחילת השנה

חדשות ספונסר 20/01/2022 17:33

א+א- 1

אלמור תבצע קבלנות משנה בפרויקט התקשוב בצה”ל בכ- 113 מיליון ש”ח הפרויקט יכלול, בין היתר, ביצוע של כלל עבודות החשמל והתקשורת והתקנת מערכות האוורור ומיזוג האוויר. העבודות יימשכו עד כ-28 חודשים.

 

נקסטקום השלימה גיוס אג”ח שלישי בהיקף 60 מיליון ש”ח השלימה גיוס אג"ח של כ-60 מיליון שקל בריבית של 3.5% במכרז המוסדי התקבלו ביקושים בהיקף של כ-125 מיליון שקל.

 

פנאקסיה מודיעה על יצוא ראשון מסוגו של טבליות הקנאביס הרפואי לצרפת יחד עם שותפתה Neuraxpharm המציפה באירופה החברה החלה לשווק את המוצר בתוכנית של ממשלת צרפת לאסדרת ענף הקנאביס הרפואי במדינה.

 

ביומיט מממשת חלק מאיפישיאנט פרוטאין מוסך רביע יכול להיות מרוצה מאוד, חברת איפישיאנט פרוטאין מכניסה משקיעים והתמורה תשמש להמשך פיתוח עם המכון הוולקני.

 

אירוניה במיטבה: פיפלביז לא מצליחה לגייס חברת גיוס ההמונים לא הגיעה להסכמה על שווי החברה עם המוסדיים ותשקיף החברה הוסר מהמאיה, לחברה הערת עסק חי והפסדים צבורים מעל 28 מיליון ₪.

 

בית בכפר מזנקת 15% ביום המסחר הראשון חברת בית בכפר, העוסקת בתחום הדיור המוגן המנהלת ומפעילה ארבעה בתי דיור יוקרתיים לגיל השלישי, החלה להיסחר היום וכבר מזנקת 15% לשווי של מעל 1.3 מיליארד ש"ח.

 

המגעים של טדי שגיא ואספן גרופ לא הבשילו וזה היה צפוי המהלך האסטר-טדי שגיא לא צלח לחברת אספן ויודעי דבר יכלו לנבא זאת כבר בתחילת הדרך, טדי שגיא נוהג לפעול סולו ולא מרבה להכניס שותפים לעסקיו.

 

הבעת אמון בווישור מחברת Munich Re הגרמנית הסכמי ביטוח המשנה היחסיים מול מיוניק רי, נחתמו לתקופה של שלוש שנים בתחום רכב חובה ורכוש אחר, לעומת חידושים של שנה הנחשבים שמרניים יותר בסקטור הביטוח.

 

 

  1. מניות בכתבה
  2. לאומי

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    קרנות חו"ל יסחבו מטה את שוק המניות בישראל

    תיראו הנפילות בשווקי ארה"ב,אירופה והמזרח

    חוליו 22/01/2022 09:33