קרדיט: depositphotos/kaowenhua

דיווח שוטף

התנודתיות המתעתעת: פתיחה חיובית בארה”ב

החוזים העתידיים על מדד הנאסד"ק עולים 0.75% התשואות על אגרות החוב ל 10 שנים יורדות לרמה של 1.83%; בורסות אירופה במגמה מעורבת לפני הסופ"ש, איזה דוחות התעלו?!

חדשות ספונסר 20/01/2022 15:33

א+א-

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר בעליות שערים במדדים המובילים וזה לאחר שאמש שוב נסגרו המדדים במגמה שלילית. מגדיל לעשות מדד הנאסד"ק שמאבד כבר 10% משיא ולמעשה נכנס לתיקון טכני. חברות התעופה פרסמו דוחות (הרחבה בהמשך) ובהן המשך דאגה מהתפשטות זן האומיקרון והפגיעה בענף. עוד בנושא הקורונה יועץ הבית הלבן לענייני מגפות ד"ר אנטוני פאוצ’י אמר שייתכן שפייזר תקבל אישור קבוע לחיסון לגילאים הקטנים מ 5.

עונת הדוחות ממשיכה להאיץ היום עם דוחות של יוניאון פסיפיק וטרבלרס לפני המסחר. לאחר המסחר ידווחו, נטפליקס, אינטואיטיב סרג’יקל (ISRG), CSX ועוד.

באירופה הבורסות נסחרות במגמה מעורבת, הדקס מתחזק ב 0.1%, הקאק נחלש ב 0.2% והפוטסי הבריטי נחלש ב 0.1%. באסיה ננעל המסחר במגמה חיובית, מדד ההנג סנג נסק ב 3.4%, הניקיי עלה 1.1% והקוספי הקוריאני התחזק ב 0.7%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת קלות למחיר של 85.3 דולר. מחיר אונקיית זהב אומנם יורדת קלות אך היא כבר קרובה לרמה של 1,840 דולר. הביטקוין ממשיך להיסחר מעט מעל 42,000 דולר.

מניות בכותרות:

איי אם די (AMD) מקבלת הורדת המלצה מפתיעה מקניה לנייטרלי מפייפר סנדלר, שחוששים מהאטה בצמיחה של יצרנית השבבים והמעבדים.

וול מארט (WMT) על רקע הצפי להאטה בתמיכה של הבנק המרכזי בשווקי האג"ח, קיי בנק מורידים המלצה למניה ואומרים שהדבר יפגע בצריכה של מעמד הביניים.

אמריקן איירליינס (AAL) מדווחת על רבעון בעל ההכנסות הגבוהות ביותר ממגפת הקורונה ועדיין מדווחים על הפסד שיצא מעט נמוך מהציפיות. החברה רואה עליה בהזמנות לטיסות לרבעון הראשון והמניה עולה 1% במסחר המוקדם.

טרוולרס (TRV) חברת הביטוח מזנקת 4.5% במסחר המוקדם לאחר דוחות שעקפו את התחזיות עם רווח שגבוה משמעותית מהציפיות כמו גם ההכנסות.

יוניטד איירליינס (UAL) נחלשת ב 1% במסחר המקודם לאחר שדיווחה על הפסד נמוך מהתחזיות והכנסות שעקפו את הציפיות גם כן. החברה ציינה שוריאנט האומיקריון פגע בטווח הקצר בלבד בהזמנות.

פורד (F) ממשיכה להסחר תחת לחץ של מוכרים לאחר שאמש ירדה 8% בקירוב, היא ממשיכה במגמה השלילית במסחר המוקדם ומאבד עוד 2% בעקבות הורדת המלצה מג’פריס להחזק מקניה.

אלקטרוניק ארטס (EA) – חברת הגיימינג המתמחה בענפי ספורט יכולה להיות יעד הרכישה הבא בשוק כך לפי טור דעה שפורסם בפיננשל טיימס. רכישת אקטיוויזן ע"י מיקרוסופט השבוע בהחלט יכולה לעורר תרחיש כזה.

אלקואה (AA) יצרנית האלומיניום שפעם הייתה חברה במדד הדאו ג’ונס דיווחה על רווח שעקפו את התחזיות והכנסות שעמדו בצפי של השוק. החברה נהנית מעליות המחיר של האלומיניום. המניה עולה 2.7% במסחר המוקדם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה