אמיל וינשל, יו"ר ווישור קרדיט: ערן ירדני

דיווח שוטף

הבעת אמון בווישור מחברת Munich Re הגרמנית

הסכמי ביטוח המשנה היחסיים מול מיוניק רי, נחתמו לתקופה של שלוש שנים בתחום רכב חובה ורכוש אחר, לעומת חידושים של שנה הנחשבים שמרניים יותר בסקטור הביטוח

חדשות ספונסר 20/01/2022 15:20

א+א-

ווישור גלובלטק דיווחה היום על מהלך אסטרטגי חשוב של החברה הבת ווישור חברה לביטוח. החברה מעדכנת, כי החברה הבת, חתמה על הסכמי התקשרות רב-שנתיים עם מבטח המשנה המוביל שלה Munich Re, שהינו ממבטחי המשנה הגדולים בעולם, אשר מלווה את ווישור ביטוח כבר מתחילת פעילותה.

 

על פי ההסכמים שנחתמו, שבהם היו מעורבים גם New Re Capital Partners , יוגדל שיעור חלקה היחסי של מיוניק רי בפאנל ביטוח המשנה של החברה הבת בענפי הרכב (רכוש וחובה). כמו כן, הוסכם על מימון, בדרך של תשלום מקדמה על חשבון עמלות צפויות לחברה הבת, בסך 22.5 מיליון שקל, לתקופה של 3 שנים, מימון שיישא ריבית קבועה בשיעור של 0.65% לשנה.

 

הסכמי ביטוח המשנה היחסיים מול מיוניק רי, נחתמו לתקופה של שלוש שנים בתחום רכב חובה ורכוש אחר, ולשנתיים בתחום ביטוח רכב רכוש, כך שתוקפם הינו מיום 1 בינואר 2022 ועד ליום 31 בדצמבר 2024 ו-2023, בהתאמה. עם זאת, סיום כהונתם של שני בעלי השליטה, אמיל ויינשל וניצן צעיר הרים, כנושאי משרה בחברה הבת יאפשרו למיוניק רי (כתנאי ייחודי) סיום מוקדם של הסכמים אלו.

 

חברת מיוניק רי, שהמטה המרכזי שלה ממוקם בגרמניה, נסחרת בבורסה של פרנקפורט לפי שווי של כ-38 מיליארד אירו. החברה פעילה הן בשוק הגרמני והן בשווקים הגלובליים ונחשבת למבטח משנה איכותי ביותר.

  1. מניות בכתבה
  2. ווישור גלובלטק

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה