קרדיט: יח”צ

דיווח שוטף

סיוה תספק ל-ASPEED הטיוואנית טכנולוגיות אודיו

אספיד מספקת שבבי הדמיה וגרפיקה למערכות שיחות ועידה בווידאו, ובנוסף היא ספקית השבבים הגדולה ביותר למערכות ניהול שרתים

חדשות ספונסר 03/01/2022 17:14

א+א- 3

ספקית טכנולוגיות הקישוריות האלחוטית והחישה החכמה סיוה (נאסד"ק: CEVA), הודיעה היום כי תספק לחברת השבבים הטייוואנית אספיד ASPEED Technology טכנולוגיות אודיו עבור מצלמות חכמות ומערכות לשיחות ועידה בווידאו.

אספיד מספקת שבבי הדמיה וגרפיקה למערכות שיחות ועידה בווידאו, ובנוסף היא ספקית השבבים הגדולה ביותר למערכות ניהול שרתים. לפי ההסכם בין שתי החברות, ישולבו מעבד האודיו CEVA-BX1 ותוכנת הפחתת הרעשים ClearVox של סיוה בשבב החדש AST1230 של אספיד. מדובר בדור השני של קו השבבים Cupola360 שפיתחה החברה הטייוואנית, שיכלול כעת גם יכולות מתקדמות של אודיו במערכות מרובות מיקרופונים, תוך מציאת כיוון הדובר וביטול הדים, לשיפור איכויות הקול בשיחות ועידה בווידאו.

וידאו ואודיו בשבב אחד

יו״ר ונשיא אספיד, כריס לין, אמר: "הדור השני של שבבי Cupola360 כולל לראשונה עיבוד וידאו ואודיו בשבב אחד – שילוב מושלם ליישומי שיחות ועידה. באמצעות שיתוף הפעולה המקיף עם סיוה, יוכלו לקוחותינו ליהנות מיישומי הווידאו והאודיו המתקדמים ביותר".

סמנכ״ל השיווק של סיוה, משה שייר, הוסיף: ״שיחות הוועידה ממלאות תפקיד קריטי שחשיבותו גדלה עם המעבר לעבודה מהבית. וכך גם הביקוש של ארגונים וחברות לציוד מתקדם ויעיל. אספיד היא אחת המובילות בתחום זה, והטכנולוגיות שלנו, המשלבות תוכנה וחומרה, יאפשרו לה לספק דור חדש של מערכות לשיחות ועידה חכמות, הכוללות חוויה קולית מיטבית גם בתנאי סביבה רועשים״.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אפשר בבקשה התנגדות ותמיכה ?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  sruleti 03/01/2022 18:57

 2. 2
  חחח

  סיוה היא חברה מעולה אבל רות קפיטל זה בדיחה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  עמי 01 03/01/2022 18:04

 3. 3
  קיבלה המלצה מרוט קפיטל

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  סימון1 03/01/2022 17:38