רונן טויטו, יו"ר המשותף של קדימהסטם קרדיט: יח"צ

גיוס הון

אילקס מדיקל משקיעה בקדימהסטם 10 מיליון ש”ח

קדימהסטם אשר עברה שינוי ניהולי מודיעה על השלמת גיוס של 10 מיליון שקל מאילקס מדיקל באמצעות הנפקת מניות פרטית. הגיוס בוצע לפי מחיר של 4.26 ש"ח למניה

חדשות ספונסר 29/12/2021 11:17

א+א-

קדימהסטם חברה העוסקת בתחום התרפיה התאית, הנמצאת בשלבי פיתוח קליני של מוצרים פורצי דרך לטיפול במחלות ALS וסוכרת, הודיעה על השלמת גיוס של 10 מיליון שקל מאילקס מדיקל הציבורית באמצעות הנפקת מניות פרטית. הגיוס בוצע לפי מחיר של 4.26 ₪ למניה גבוה בכ-5% ממחיר הסגירה. במסגרת הגיוס, הוענקו לאילקס מדיקל סך של 1,407,130 אופציות ב- 2 סדרות, במחירי מימוש של 7 ו-8.5 ₪ למניה, ומימושן יכול להגדיל את היקף הגיוס לכ-21 מיליון שקל.  בכוונת תמר גלילי, מנכ"ל אילקס מדיקל, להצטרף לדירקטוריון קדימהסטם.

קדימהסטם עברה שינוי ניהולי כאשר לפני מספר חודשים הצטרפה לחברה קבוצת משקיעים לאחר מינויו של יו"ר דירקטוריון החברה, רונן טויטו. בהמשך, מונה למנכ"ל החברה אסף שילוני, בעל ניסיון של מעל 20 שנה במהלכן מילא תפקידים בכירים בעולם הביוטק ועבד עם החברות המובילות בתעשיית התרפיות התאיות. שילוני שימש מעל לעשור במגוון תפקידי ניהול בחברת PeproTech, המפתחת פתרונות לתחום. תחת ההנהלה החדשה, גייסה החברה מאז תחילת 2021 מעל ל-50 מיליון שקל במחירים עולים אשר חיזקו את יכולת החברה לקדם את מוצריה.

הגיוס הנוכחי ישמש את החברה לטובת המשך הפיתוח והמחקר של שני מוצרי החברה המובילים: AstroRx® לטיפול במחלת ה- ALS ו-IsletRx  לטיפול במחלת הסוכרת תלוית אינסולין. כמו כן, ההשקעה תשמש לסיום ההכנות לניסוי הקליני ולהמשך יצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה