גיוס הון

96% דיוק: הכירו את לידספוטינג - ה”גוגל” של החיפושים העסקיים

לידספוטינג מגשימה את חלומם של מנהלי השיווק והמכירות. לפני הכניסה לשווקים נוספים, יצאה ליד ספוטינג לקמפיין גיוס הון ומציעה לציבור להשקיע ולהפוך לבעלי מניות

תוכן מקודם 09/12/2021 11:24

א+א- 4

כשדרור, בעל חברה המספקת פלטפורמת מסחר למסעדות התחיל לשווק את מוצריו בארה"ב, הוא פנה לפרסם בגוגל ובפייסבוק. עם השקעה מינימלית הוא קיבל רשימה של מאות מתעניינים. לאחר שחזר לעשרות המתעניינים הראשונים הוא גילה שהפרסום היה רחב מידי. הוא הבין שאומנם יש לו הרבה מידע, אבל הוא לא בהכרח רלוונטי עבורו. במהלך החיפושים הוא הגיע לאתר של חברת ליד ספוטינג והצליח במהירות, בקלות ובזול למצוא את כל מה שביקש בצורה ברורה וממוקדת. דרך המערכת של לידספוטינג הוא הצליח לאתר עשרות אלפי בעלי מסעדות תוך שניות וקיבל פרטי קשר ישירים ומדויקים.

 

כידוע לכל, הגביע הקדוש של חברות ועסקים הם ה"לידים", הלקוחות הפוטנציאלים. כל עסק רוצה להגיע לכמה שיותר אנשים וכמה שיותר רלוונטיים, וכמובן לשלם כמה שפחות.

 

חברת ליד ספוטינג נוסדה בשנת 2015 על ידי היזם רועי יונס. יזם הייטק מנוסה בעל רקע משמעותי בפיתוח מערכות ובניהול מיזמים טכנולוגיים. יונס הקים מיזמים משלב הרעיון "על המפית", דרך הוכחת ההיתכנות הטכנולוגית ועד למכירות משמעותיות במדינות רבות ובגופים גדולים, דוגמת SINGTEL , SAMSUNG , אלביט, SIEMENS ועוד. בנוסף, רועי משמש כרס"ן במילואים ובוגר תואר ראשון מהטכניון ותואר שני באוניברסיטת חיפה.

 

 

ליד ספוטינג פיתחה טכנולוגיית בינה מלאכותית המשולבת במוצרים חדשניים, שנועדו לאיסוף מידע מאתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. מערכות החברה מעבדות את המידע, ומספקות לגופי שיווק ומכירות במהירות את פרטי הקשר ודרכי התקשורת של מגוון לקוחות פוטנציאלים. כל זה, מתוך מאגר עצום של יותר 20 מיליון חברות ועסקים מהארץ ומחו"ל וברמת דיוק של 96%!! הימים של אי מיילים שחוזרים (BOUNCE) בזכות החברה, כבר מאחורינו.

 

את שירותי הלידים של החברה מקבלים המשתמשים בצורה נוחה ומונגשת באתר חיפוש ייעודי ובאמצעות תוסף לינקדאין ייחודי. יש גם מערכת CRM מוטמעת שמאפשרת לנהל את הקשר עם הלקוחות בפשטות ובקלות.

 

רועי יונס. מנכ

רועי יונס. היזם של ליד ספוטינג

 

עולם השיווק הדיגיטלי נמצא בצמיחה גדולה בשנים האחרונות, והצורך בשירות שמספק ומנהל לידים עסקיים איכותיים הולך וגדל. בעקבות הקורונה החל תהליך מואץ של דיגיטציה בעולם השיווק וחברות רבות הסבו תקציבים שונים לטובת שיווק באונליין, דבר שיצר ביקוש רב למידע שלידספוטינג מספקת. השוק המרכזי שבו ליד ספוטינג מתחרה הוא שוק B2B marketing Data automation tools, בדגש על שוק הדיוור האלקטרוני שנאמד במיליארדי דולרים בשנת 2020, ועל פי ההערכות צפוי לשלש את עצמו ב-6 השנים הקרובות.

 

מלבד פעילותה של החברה בחו"ל והתמקדות בשווקים גדולים כדוגמת ארה"ב, קנדה ומערב אירופה, עובדת לידספוטינג גם מול לקוחות בארץ דוגמת IBM, אלביט מערכות, מכון הייצוא הישראלי, משרד ראש הממשלה ועוד חברות רבות.

 

את ליד ספוטינג מלווה רוברט ברים, מומחה מכירות אמריקאי בעל ניסיון רב במכירות לארגונים. ברים ניהל ומכר את חברת FIELDGLASS לענקית התוכנה הגרמנית SAP באקזיט ענק של 1.4 מיליארד דולר.

 

רוברט ברים

רוברט ברים

 

בימים אלו מתכוונת לידספוטינג להתרחב משמעותית ולהפוך ל"גוגל של החיפושים העסקיים". בהמשך, ישנה גם כוונה לקיים סבב גיוס בורסאי על מנת להנפיק את המניות בבורסה. על מנת להגשים את המטרות הללו, פתחה החברה בגיוס הון מהציבור, והיא מציעה הזדמנות גדולה להשקיע ולהפוך לשותפים ובעלי מניות.  

 

קרדיט: shutterstock

 

לידספוטינג גייסה כבר למעלה מ-740,000 ש"ח וממשיכה בכל הכוח להוסיף עוד משקיעים בסבב הגיוס הנוכחי, כאשר תחזית הצמיחה שלה צופה קפיצה דרמטית בשווי החברה תוך 3 שנים. הגיוס פעיל באתר פנדיט ומאפשר למשקיעים להיכנס ולהיות בעלי מניות בחברה בהשקעות של החל מ-2,238 ש"ח ובהנחות למשקיעים מעל 10,000 ש"ח.

 

לדף הגיוס של לידספוטינג באתר פאנדיט >>

 

לקבוצת הווטסאפ של המשקיעים >>

 

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מכירות זה תמיד תחום טוב

  כל חברה רצינית שופכת ים כסף על מכירות, מעניין.

  אלי 09/12/2021 13:49

 2. 2
  אששש

  נשמע מואד מעניין!

  ק 09/12/2021 13:35

 3. 3
  -

  מאוד מעניין, כל הכבוד ובהצלחה!

  נטלי 09/12/2021 13:26

 4. 4
  B2B

  בהצלחה

  יואל 09/12/2021 13:14