דרור דוידוף, מנכ"ל ומייסד משותף באקווה סקיוריטי קרדיט: דיוויד גארב

גיוס הון

אקווה סקיוריטי מקבלת השקעה יוקרתית

אקווה סקיוריטי מודיעה על השקעה אסטרטגית בחברה על ידי Capital One Ventures

חדשות ספונסר 17/11/2021 15:32

א+א-

אקווה סקיוריטי, ספקית מובילה של פתרונות אבטחה ייעודיים לסביבות Cloud Native, הודיעה לאחרונה על השקעה אסטרטגית בחברה מחברת ההשקעות Capital One Ventures, במקביל למינויו של מנהל אבטחת המידע הראשי של Capital One, כריס בטס, כחבר בוועד המייעץ להנהלת אקווה. ההודעה מעניקה משנה תוקף למעמדה של אקווה סקיוריטי כספקית המובילה של פתרונות אבטחה לסביבות ייעודיות לענן (Cloud Native) עבור חברות פורצ’ן 500 ובמיוחד במגזר הפיננסי. ב-12 החודשים האחרונים, אקווה הכפילה את הכנסותיה במגזר זה, כאשר כיום 10 מתוך 20 הבנקים הגדולים בעולם נמנים עם לקוחותיה.

"גורמים התקפיים בתחום הסייבר מתחילים להתמקד בענן. ענפים שכפופים לרגולציה מחמירה, כגון שירותים פיננסיים, צריכים לתעדף את האבטחה בסביבות Cloud Native כדי לצמצם את הסיכונים ולעמוד בדרישות התקינה," אמר ג’יי עמנואל, שותף ב-Capital One Ventures. "אקווה היא חברה חדשנית מהמובילות בענף, והפלטפורמה שלה להגנה על יישומים בסביבות Cloud Native מספקת מענה אבטחתי חזק מקצה אל קצה. אנחנו שמחים לשתף פעולה עם אקווה בשלב המשמעותי שבו החברה נמצאת בתעשייה הצומחת הזו."

"אני נרגש להצטרף כחבר בוועד המייעץ של אקווה," אמר כריס בטס. "אחת הגישות המובילות לאבטחת סייבר היא התמקדות בהפיכת הדרך המאובטחת ביותר לדרך הפשוטה ביותר. אקווה משנה את חוקי המשחק בהיבט זה, בעיקר בכל הנוגע לאבטחה בסביבות Cloud Native. אני מצפה לעבודה עם הצוות של אקווה ולחשוב יחדיו על אתגרי אבטחת הסייבר הייחודיים שאיתם אנחנו מתמודדים במגזר הפיננסי."

לאחר סבב גיוס חמישי בהיקף 135 מיליון דולר במארס 2021, אקווה נהנתה מצמיחה מוגברת והכפילה את בסיס הלקוחות שלה. כיום, מספקת החברה שירותים ליותר מרבע מחברות Fortune 100, ואף התרחבה לאחרונה לשווקים חדשים, כולל המגזר הפדרלי, אסיה-פסיפיק ואוסטרליה.

"הגישה שלנו לאבטחה מקצה אל קצה לסביבות Cloud Native היא הגורם המניע מאחורי הצמיחה המהירה של החברה", ציין דרור דוידוף, מנכ"ל ומייסד-שותף באקווה סקיוריטי. "ספקי פתרונות רבים טוענים שהם מציעים אבטחה מלאה לסביבות Cloud Native, אך בפועל, רכיב ’האבטחה’ חסר: הם מציעים שקיפות בלבד.בעזרת השותפות עם Capital One נמשיך להפוך את הענן לסביבה בטוחה יותר עבור ארגונים."

כהכנה לשלב הבא של צמיחתה, חיזקה אקווה לאחרונה את הנהלת החברה עם ארבעה מינויי בכירים חדשים: סמנכ"לית הכספים לימור שוורץ, סמנכ"ל ההכנסות כריסטופר סמית, סמנכ"ל הלקוחות שרון אילון וסמנכ"ל השיווק מאט ריצ’רדס. יחד, אנשי התעשייה המנוסים יסייעו לחברה להמשיך להאיץ את צמיחתה ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלה. 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה