וול סטריט מעודדת מהדוחות: עליות שערים של עד 0.5% בפתיחת המסחר

דאו ג’ונס מטפס 0.4%; אס.פי 500 עולה 0.5%; בורסות אירופה נסחרות ביציבות; שלל דוחות פורסמו לפני המסחר, נטפליקס תדווח לאחר הנעילה

חדשות ספונסר 19/10/2021 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים קלות במדדים המובילים לאחר דוחות טובים שפורסמו לפני פתיחת המסחר. אמש ננעל המסחר בעליות שערים, מדד הנאסד"ק 100 עלה 1%, האס אנד פי עלה 0.3%.

 

 המדדים עברו לעליות שערים על רקע ירידה בתשואת האג"ח ל 10 שנים שהוא הברומטר בעיקר על מניות הטכנולוגיה. בשבועות הקרובים החברות הגדולות יחלו לפרסם את התוצאות והשוק יתמקד בהווה אבל לא פחות בעתיד.

 

באסיה הסתיים המסחר בעליות שערים במרבית הבורסות העיקריות, טוקיו עלתה 0.65%, הונג קונג ב 1.5%. בורסות אירופה נסחרות ביציבות, הדקס עולה 0.1% הקאק יורד בשיעור דומה, הפוטסי הבריטי עולה 0.1%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 83.2 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחרת ברמה של 1782 דולר.

 

מניות בכותרות:

בנק אוף ניו יורק מלון (BK) דיווח על רווח של 1.04 דולר ברבעון השלישי, 3 סנט מעל התחזיות. ההכנסות עקפו את התחזיות בעיקר ע"י שחרור כספים שהופרשו לטובת הפסדי אשראי ועלייה בעמלות.

 

האליברטון (HAL) יורדת קלות במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 28 סנט למניה שתאם את התחזיות. הכנסות החברה אשר עוסקת במתן שירותים לשדות נפט וגז יצאו חלשות מהתחזיות וזה עוד בתקופה שהנפט והגז הטבעי נסחרים בשיאים של מספר שנים.

 

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) מאבדת 0.5% במסחר המוקדם. החברה עקפה בשורת הרווח, אך פספסה מעט בשורת ההכנסות. החברה מעלה את התחזית להמשך השנה ומסבירה שהיא מרוצה מכלל הפעילות בסגמנטים השונים.

 

פרוקטר אנד גמבל (PG) המניה יורדת במסחר המוקדם 1.7% לאחר דוחות שעקפו ב 2 סנט את תחזית הרווח והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה ציינה שהיא חווה עלייה רוחבית הן בשילוח והן בעלייה של מחירי הסחורות.

 

טרוולרס (TRV) מניותיה של חברת הביטוח עולות 3.3% במסחר המוקדם לאחר שהחברה עקפה הן בשורת הרווח והן בשורת ההכנסות. תוצאות חיתום טובות והשקעות חזקות השפיעו על הרבעון השלישי של השנה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה