מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים<br>קרדיט: שירן כרמל
מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים קרדיט: שירן כרמל

חברת אפריקה ישראל מגורים, מקבוצת לפידות קפיטל, מדווחת היום על חתימת עסקה עם בעלי הזכויות במתחם דינמומטר שבאזור התעשייה תלפיות בירושלים, בהשקעה צפויה של למעלה מ-100 מיליון ₪.

 

במסגרת העסקה החברה תקדם תכנון לפרויקט בגובה של עד 30 קומות, הצפוי לכלול מעל ל-100  יחידות דיור בשטח כולל של מעל 10,000 מ"ר, בעירוב שימושים - למגורים מסחר ומשרדים וזאת בהתאם לעקרונות תכנית האב להתחדשות רובע תלפיות, שהכינה עיריית ירושלים.

 

לחברת אפריקה ישראל זוהי העסקה הראשונה ברובע תלפיות ובכוונתה להמשיך ולהרחיב את הפעילות בו. החברה פועלת באזורים אחרים בירושלים, בהיקפים נרחבים הכוללים אלפי יחידות דיור למכירה, דיור להשכרה, שטחי מסחר, משרדים ומלונאות, המחדשים את נופה של ירושלים.

 

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "אנחנו גאים לקחת חלק במימוש פוטנציאל העיר ירושלים, בה אנו משקיעים בשלל פרויקטים. אנחנו מאמינים שהביקוש למתחמי מגורים איכותיים בבירה ילך ויגבר בשנים הקרובות, כאשר הנהגת העיר בראשות מר משה לאון וצוותו פועלת כל העת למשוך לירושלים קהל צעיר, איכותי ויצרני.

 

אנו שמחים על יכולתנו להמשיך את מסורת שכונות הסביונים בירושלים, על פי ערכי היסוד של החברה שהם מקצוענות, אמינות תכנון ובנייה מוקפדים וקהילתיות, תוך שמירה על צביונה המיוחד".

 

לחברה פרויקטים נוספים ברחבי הארץ ביניהם פרויקט סביון VIEW, הרב קוק, פרויקט חצר הנביאים, סביוני ארנונה וסביוני ארנונה בוטיק, סביוני רמת שרת, סביוני קטמון החדשה, פרויקט בוליביה בקריית היובל ועוד.

 

אפריקה ישראל נסחרת בבורסת תל אביב במדד הנדל"ן ובמדד תל אביב 90 לפי שווי של כ-2.1 מיליארד ש"ח ובמכפיל רווח של 18.15 לאחר שמתחילת השנה עלתה בשיעור של 32%. את הרבעון השני של 2021 סיכמה החברה עם הכנסות של כ-343 מיליון ש"ח ורווח נקי של 23.3 מיליון ש"ח.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש