לאחר שלושה ימים של ירידות, עליות בפתיחת המסחר בארה”ב

דאו ג’ונס עולה 0.2%, נאסד"ק מטפס 0.3%; אירופה עברה למגמה מעורבת לאחר הודעת הבנק המרכזי; לולולמון ממריאה 12.3% לשיא חדש

חדשות ספונסר 09/09/2021 17:00

א+א- 1

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בעליות שערים, לאחר שמחקו את ירידות השערים במסחר המוקדם. המדדים פתחו את המסחר לאחר ירידה של 3 ימים רצופים במדד האס אנד פי 500 שגרעו כאחוז מערכו בסה"כ. גם הדאו יפתח את המסחר ביציבות לאחר 3 ימים שליליים.

 

הלחץ במניות הסיניות הגדולות צפוי להמשך גם היום לאחר שהרגולטור הסיני פנה לנט איס (NTES) בנוגע להגבלות על משחקים לילדים ובכך מגדיל את החקיקה על ענקיות הטכנולוגיה.

 

באירופה הודיע הבנק המרכזי על האטה של תוכנית רכישות אגרות החוב שהחלו במהלך מגפת הקורונה על רקע עליה באינפלציה. בארה"ב התפרסם מספר התביעות הראשונות לדמי אבטלה שהסתכם ב-310 אלף לעומת ציפיות ל-344 אלף.

 

מדד הדקס עבר לרגע לירוק לאחר פתיחה שלילית של 1%. האינפלציה בגוש האירו הגיעה ל 3% באוגוסט, שיא של עשור.הדקס נחלש ב 0.1%, הקאק הצרפתי נסחר ללא שינוי. לונדון יורדת 1%. חבית נפט מסוג לייט עולה 0.1% לרמה של 69.4 דולר למניה, מחיר אונקיית זהב עולה 0.5% לרמה של 1798 דולר.

 

מניות בכותרות:

לולולמון (LULU) – דיווחה על רווח של 1.65 דולר למניה מול צפי של 1.19 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והיא מעלה את התחזית להמשך השנה. השוק אוהב את הבשורות והמניה ממריאה 12.8% במסחר המוקדם.

 

בוסטון ביר (SAM) – צוללת 9% במסחר המוקדם לאחר שחברת סאם אדמס דיווחה על בעיות פיננסיות מדיווחי העבר. החברה דיווחה שעשתה הערכת חסר למותג סלצר לקיץ האחרון. המניה צוללת 9% במסחר המקודם.

 

יוניטד איירליינס (UAL) – חברת התעופה מורידה תחזית בשל העליה במקרי הקורונה בארה"ב שמראה על ירידה בביקוש לטיסות. במידה והמגמה תמשך החברה תדווח שוב על הפסד ברבעון הרביעי. מניות החברה יורדות 0.5% במסחר המוקדם, שאר חברות התעופה מחקו את ירידות השערים ונסחרות במגמה מעורבת במחזורים ערים יחסית.

 

אנלוג דיויסס (ADI) החברה מעדכנת שהרכישה של יצרנית השבבים מקסים ב 2020 תוסיף לרווחים המתואמים 12 חודשים לאחר נעילת העסקה, 6 חודשים מוקדם יותר משציפתה בזמן השלמת העסקה. החברה מעלה את תוכנית רכישת המניות 2.5 מיליארד דולר.

 

וורנר מוסיק גרופ (WMG) יורדת 2% במסחר המוקדם לאחר ש"סטריט אקוונט" דיווחו על רכישה של 3.15 מיליון מניות ע"י מורגן סטנלי.

 

גיים סטופ (GME) צוללת 8% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על הפסד של 76 סנט למניה, גבוה ב 9 סנט מהצפי של השוק. החברה דיווחה על הכנסות שעקפו את התחזיות והיא רואה הפסד שהתכווץ ביחס לרבעון המקביל.  

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ירידות ? זה אפילו לא מימוש בקטנה

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    זיו מ 09/09/2021 15:48