וינסנט צנגוויז, מייסד חברת ההשקעות CBG קרדיט: רוהית גוטם

גיוס הון

מילניום פוד טק: חברת הפורטפוליו TripleW השלימה סבב השקעה של 5 מיליון דולר

קבוצת ההשקעות CBG של וינסטנט צ’נגוויז הצטרפה לסבב ותשקיע 850 אלף דולר; מילניום פוד טק השקיעה 3 מיליון דולר; עוד השתתפו בגיוס - קרן ’הגז והנפט ישראל’, אדי שלו, וטל שפירא

חדשות ספונסר 23/08/2021 10:06

א+א- 1

TripleW מחברות הפורטפוליו של שותפות המו"פ מילניום פוד-טק, הודיעה כי חברת Consensus Business Group של המשקיע הבריטי וינסנט צ’ינגוויז נכנסה לסבב השקעה מסוג SAFE בחברה, ותשקיע 850 אלף דולר בסבב הגיוס הכולל של טריפל דאבליו שעומד על 5 מיליון דולר.  CBG היא משקיעה חדשה המתמחה בהשקעות בתחומי המזון, החקלאות, הרפואה, מדעי החיים וטכנולוגיות שינויי אקלים.

 

את ההשקעה בטריפל דאבליו הובילה מילניום פוד טק, שבעצמה השקיעה בחברה 3 מיליון דולר, וסבב הגיוס הושלם ע"י המשקיעים הקיימים וביניהם: קרן ’הגז והנפט ישראל’, אדי שלו, וטל שפירא. עד כה גייסה טריפל דאבליו למעלה מ-17 מיליון דולר וזכתה במענקים מהרשות לחדשנות בישראל, קרן בירד, רשות החדשנות בבלגיה (VLAIO) ותכנית הורייזון 2020 של האיחוד האירופי.

 

וינסנט צ’נגוויז מסר: “כחלק מאסטרטגיית ההשקעות של החברה בשנים האחרונות עם פוקוס בטכנולוגיות שינויי אקלים, אנו שמחים להצטרף ל-TripleW, חברה הפועלת בתחום הפסולת האורגנית, האחראי לכ-5% מפליטת גזי חממה בכל העולם. הטכנולוגיה של TripleW תורמת רבות לדה-קרבוניזציה של הכלכלה העולמית.

 

 CBG היא קבוצת השקעות בריטית בעלת תיק השקעות בינלאומי בתחומים שונים כגון פארמה, ביוטכנולוגיה, מדטק, קלינטק, נדל"ן ועוד. ל CBG תיק השקעות של כ-700 מיליון דולר בישראל. בישראל השקיעה הקבוצה בתחומים כמו מדעי החיים, סייבר וטכנולוגיות המתמודדות עם אתגרי שינויי האקלים, הפחתת פליטת הפחמן ועוד.

 

 TripleW הוקמה בשנת 2016 על ידי טל שפירא ואמיר אורנים המכהנים כמנכ"לים משותפים. החברה ממסחרת תהליך תעשייתי ביוטכנולוגי לייצור של חומצה לקטית מפסולת מזון, חומר שימושי בעל מגוון רחב של אפליקציות כולל כאבן בניין לייצור ביופלסטיק מתחדש לאריזות מזון.

 

החברה מעסיקה כ-20 עובדים בבמפעל הייצור שלה בבלגיה ובמרכז הפיתוח בישראל, החברה נמצאת בשותפות עסקית במפעל הדגמה עם אחת מחברות ניהול הפסולת האורגנית הגדולות באירופה - Group Op de Beeck ומפתחת שלושה פרויקטים להקמת מפעלים לטיפול פסולת מזון באירופה וארה"ב.

 

 

 1. מניות בכתבה
 2. מילניום פוד-טק

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  כלום לא משפיע על מניה הזאת אפילו

  שסבוריט טסה 50% ביומיים לא משפיע .......
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  זיו מ 23/08/2021 10:13