נדחתה תביעה ייצוגית נגד הפניקס וחברות ביטוח נוספות

על פי הנטען בבקשה לאישור התביעה כייצוגית: עקב ירידה ברמות הסיכון על רקע מגפת הקורונה, הפניקס וחברות הביטוח האחרות גבו מעסקים דמי ביטוח ביתר

מערכת ספונסר 04/08/2021 17:02

א+א- 3

 הפניקס מודיעה כי היום ניתן פסק דין על ידי בית המשפט המחוזי, הדוחה בקשה לאישור תובענה כייצוגית, אשר הוגשה כנגד חברה בת של החברה, הפניקס חברה לביטוח, וכנגד 6 חברות ביטוח נוספות.

הבקשה לתובענה ייצוגית, הוגשה בטענה לגביית דמי ביטוח ביתר, לכאורה, בביטוח אחריות מעבידים וביטוח צד ג’ (במסגרת פוליסות ביטוח בית עסק), וזאת על אף צמצום היקף הגעת עובדים וצדדים שלישיים לבתי העסק עקב מגפת הקורונה וההגבלות שהוטלו בעקבותיה. מצב זה מהווה על פי הנטען, הפחתה מהותית ברמת הסיכון לו חשופות הנתבעות.

בכך, בא ההליך לסיומו בכפוף לזכות התובעים להגשת ערעור.

יצוין כי תלויות ועומדות כנגד הפניקס בקשות דומות לאישור תובענות כייצוגיות.

 1. מניות בכתבה
 2. הפניקס

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  how i restore love to my marriage

  נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי ממשפחות וחברים לשחרר ולשכוח מהנישואים ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אלאבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני יוצר קשר עם ד"ר אלאבה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן לי הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי כי מינון לא מדבר אליי. יומיים הוא התקשר אלי באמצע הלילה בוכה והתנצל שזו עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס ד"ר אלאבה עבד מצוין והנישואים שלי חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לד"ר אלאבה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב. , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הלחש של ד"ר אלאבה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל dralaba3000@gmail.com. אל תיתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.

  isabella ethan 28/06/2022 19:12

 2. 2
  יפה, עכשיו אני מבין למה הפניקס עלתה

  יחסית בימים האחרונים |1| היום ירדה |26|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  האנליסט הסבלני 04/08/2021 17:44

 3. 3
  צריך תביעה יצוגית נגד עורכי דין

  שמגישים תביעות סרק - ואז היצוגי אוכל אותה וגם נגד כאלה שמגישים תביעה מוצדקת של מיליארד שח - אבל מתפשרים על מיליון.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 04/08/2021 17:10