גיוס הון

טראקנט השלימה גיוס של 6.5 מיליון ש”ח

המשקיעים בהנפקה כוללים את קרן ארביטראז׳ ואליו מקבוצת שלומי ארדן, מיטב דש ויוסי אברהמי; היקף הגיוס עשוי לגדול בעוד 8.4 מיליון ש"ח ל- 15 מיליון ש"ח בהנחת מימוש מלא של האופציות

פולי טל 02/08/2021 15:17

א+א-

חברת טראקנט, המפתחת פלטפורמה המאפשרת התאמה בין מקום פנוי להובלה במשאיות לבין מטענים לשיפור היעילות והרווחיות של החברות, מודיעה היום כי השלימה גיוס של 6.5 מיליון שקל מקבוצה של משקיעים מוסדיים הכוללים את קבוצת שלומי ארדן (קרן ארביטראז׳) מיטב דש והקבלן יוסי אברהמי.

 

בהנפקה הפרטית קיבלו המשקיעים כ-1.12 מיליון מניות במחיר של 5.80 למניה  וכן כ-1.12 מיליון כתבי אופציה לא סחירים, הניתנים למימוש למניות החברה עד חודש מרץ 2025, במחיר מימוש של 7.47 ש"ח.

 

הגיוס נעשה במחיר הגבוה ב- 38% ממחיר ההנפקה וגבוה ב- 6% ממחיר הסגירה אתמול (לא כולל ההטבה הגלומה באופציות). היקף הגיוס עשוי לגדול בעוד 8.4 מיליון ש"ח ולעמוד על 15 מיליון ש"ח בהנחת מימוש מלא של האופציות.

 

חנן פרידמן, מנכ״ל ומייסד החברה: ״הגיוס יאפשר לחברה להאיץ את מימוש התוכניות האסטרטגיות שלה להתרחבות לשווקים חדשים בכלל ולארצות הברית בפרט ולהציף ערך משמעותי לחברה ולבעלי המניות. השוק בארצות הברית נחשב לגדול בעולם ולמשמעותי ביותר ופועלות בו כ-1.2 מיליון חברות שילוח וכ-73 מיליון משאיות, להם יכולה טראקנט להציע את הפתרון שלה.

 

שינוי הממשל בארה״ב ובמדיניות החדשה של ממשל בייידן באשר לפליטת גזי חממה עשויה להוביל לחקיקה ורגולציה אשר תתרום בצורה משמעותית לפתרון שאנחנו מציעים, ולכן עיתוי הכניסה לארה״ב הוא דרמטי עבורנו.

 

אנו שמחים ומברכים את השותפים החדשים שיצטרפו לחברה, המביעים בכך אמון ביכולות של טראקנט להמשיך ולצמוח, ולהתרחב וביכולות הטכנולוגיות שפיתחנו.״

 

טראקנט פועלת בשוק התחבורה והלוגיסטיקה הבינלאומי ששווי מוערך בכ-19.36 טריליון דולרים, ונכון לשנת 2020 לחברה כחצי מיליון משאיות מחוברות וכ-4000 לקוחות. נתוני המשאיות הריקות בעולם: אירופה 27%, ארצות הברית 36% ואסיה 46%.

 

החברה ביצעה פיילוט משותף עם קבוצת רנו במהלך חודש אוקטובר 2020, במהלכו בוצעה התחברות למערכת bid של רנו, המבצעת מרכזים לכל הזמנת עבודה ודרכה איתרה את הקבלנים כל בסיס המיקום שלהם ביחס לבקשות של רנו. הפיילוט הוכיח כי שימוש בפלטפורמה מביא לשיפור של 17% ביעילות וברווחיות שירותי הלוגיסטיקה ולחיסכון של 115,000 יורו בשבועיים ב-268 נסיעות מתוך 371 נסיעות (הצלחה של 68%).

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה