לפני דוחות אמזון ואחרי דוחות פייסבוק אמש: עליות בפתיחת המסחר בארה”ב

דאו ג’ונס מטפס 0.4%; פייסבוק מאבדת 3% על רקע חששות מהגבלות של אפל ; לאחר המסחר תדווח אמזון; באירופה עליות שערים

חדשות ספונסר 29/07/2021 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב פתחו את המסחר בעליות שערים במדדים המובילים כשהמדדים מגיעים שוב לשיאים חדשים. שלל דוחות פורסמו היום לפני המסחר, אמש לאחר המסחר וגם היום אחרי המסחר. אמש פורסמה הריבית ופרוטוקול הפד שם לא היו דרמות מיוחדות עם השארת הריבית באזור ה-0 ואי שינוי בתוכנית רכישות אגרות החוב בשוק. הפד למעשה ממשיך לתמוך בשווקים מה שמביא לרוח חיובית למרות שלל חששות בפני האינפלציה שבינתיים לא מורגש במדדים.

 

לאחר המסחר הקצב של המדווחות ימשיך להיות חזק עם דוחות אמזון AMZN, T מובייל TMUS, גיליאד GILD, טווילו TWLO, וורטקס פארמה VRTX, KLAC, פורטינט FTNT ועוד.

 

באירופה עליות שערים, הדקס הגרמני העולה 0.5%, הקאק הצרפתי מתחזק ב 0.75% והפוטסי הבריטי עולה 0.95%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 72.7 דולר לחבית. מחיר הזהב עולה לרמה של 1825 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות:

פייסבוק (FB) החברה דיווחה אמש לאחר נעילת המסחר על תוצאותיה לרבעון השני עם רווח של 3.61 דולר מול צפי של 3.03 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות. הסיפור מגיע מזה שהחברה מצפה לשחיקה ברווח בשל שינוי מדיניות מצידה של אפל. המניה יורדת 3% במסחר המוקדם.

 

יום ברנדס (YUM) חברת האחזקות של פיצה האט, קנטקי פרייד ציקן וטאקו בל עקפה את התחזיות עם רווח של 1.16 דולר למניה מול צפי של 0.96 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהביקוש ממשיך להיות חזק בהזמנות און ליין, המניה עולה 4.4% במסחר המוקדם.

 

קומקאסט (CMCSA) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 84 סנט למניה מול צפי של 67 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעיקר בזכות עליה במכירות לפארקים שבבעלותה.

 

טמפור סילי (TPX) יצרנית המזרנים הרוויחה 79 סנט למניה מול צפי של 57 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהחברה מעלה את תחזית לשנה כולה בעקבות המשך ביקוש חזק למוצריה.

 

מרק (MRK) החברה דיווחה על רווח שתאם את התחזיות של 1.31 דולר למניה עם הכנסות שעקפו את התחזיות. המכירות של התרופה לסרטן "קייטרודה" עלו ב-23% בדומה לציפיות. סה"כ הדוח דיי פרווה והמניה יורדת 0.7% במסחר המוקדם.

 

פייפל (PYPL) יורדת 5% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה אמש דוחות עם רווח מעט מעל לצפי והכנסות שעמדו בתחזיות. החברה נתנה תחזית פושרת והמשקיעים מענישים בשלב זה.

 

קוולקום (QCOM) עולה 3% במסחר המוקדם לאחר שעקפה אמש את תחזיות ההכנסות והרווח. יצרנית השבבים מספקת תחזית חזקה להמשך בדומה לתעשיה והמשקיעים מעודדים בשלב זה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה