ארה”ב: ירידות בפתיחת אחד הימים העמוסים בעונת הדוחות הנוכחית

דאו ג’ונס יורד 0.6% ביום ראשון של ירידות אחרי שישה ימי עליות רצופים; בורסות אירופה יורדות ; אפל, גוגל ומייקרוסופט מדווחות לאחר נעילת המסחר

חדשות ספונסר 27/07/2021 16:45

א+א-

בורסות ארה"ב פתחו את המסחר בירידות לאחר פתיחת שבוע חיובית וכשהן מושפעות בין היתר מהנעשה בבורסות אסיה שירדו בחדות הבוקר. הבנק המרכזי בארה"ב יתכנס לישיבה בת יומיים ומשם תצא הודעה על הריבית ויותר מכך מעניין יהיה לראות את המשך קצב רכישת אגרות החוב בשווקים.

 

יום גדוש ועמוס בדוחות מצפה למשקיעים בארה"ב, לפני ואחרי המסחר עם דוחות של אפל AAPL, גוגל GOOG, מיקרוסופט MSFT, ויזה V, AMD, סטארבקס SBUX ועוד.

 

באירופה ירידות קלות, הדקס נחלש 0.5%, הקאק יורד 0.3% הפוטסי הבריטי יורד חצי אחוז. החששות מהממשל הסיני וצעדיו מול ענקיות הטכנולוגיה ממשיך להכות בבורסות, הונג קונג ירדה 4.2% ובורסת שנחאי נחלשה ב 2.5%. חבית נפט מסוג לייט נסחרת ללא שינוי סביב 72 דולר, מחיר הזהב נסחר ברמה של 1804 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות:

חברת השילוח UPS (UPS) דיווחה על רווח של 3.06 דולר למניה מול צפי של 2.82 דולר והכנסות שעקפו קלות את התחזיות. החברה ציינה שהעליה במשלוחי רכישות של לקוחות פרטיים ברשת ממשיכה להיות חזקה. המניה לעומת זאת נחלשת 2.4% במסחר המוקדם.

 

M3 (MMM) עולה קלות במסחר המוקדם לאחר דוחות שעקפו את התחזיות ברווח וההכנסות. החברה מעלה את התחזית להמשך השנה כשחלק מהעסקים שלה ממשיכים בהתאוששות עם היציאה מהסגרים של הקורונה.

 

ג’נרל אלקטריק (GE) שהייתה פעם אימפריה והיום משמחת את השווקים עם תזרים מזומנים חיובי בניגוד לציפיות עקפה את תחזית הרווח וההכנסות בזכות חוזקה בתחום התעופה ויחידות ספקי הכח של החברה.

 

טסלה (TSLA) פרסמה אמש את תוצאותיה לרבעון השני של השנה עם רווח של 1.45 דולר למניה מול צפי של 98 סנט. הכנסות החברה עקפו את רף מיליארד דולר ברבעון לראשונה. החברה הושפעה לטובה בעקבות היכולת להתגבר חלקית על בעיות בשרשראות הספקה.

 

סטארבקס (SBUX) דיווחה על הידוק השותפות שלה עם נסטלה השווצרית עם שיווק של משקאות קפה מוכנים לשתייה בדרום מזרח אסיה ואמריקה הלטינית. בנפרד מהידיעה דיווחה רשת בתי הקפה על מכירה של מיזם משותף בדרום קוריאה לשותפתה המקומית ולקרן העושר של סינגפור, גודל העסקה לא דווח.

 

F5 נטוורקס (FFIV) ממריאה קרוב ל 7% במסחר המוקדם לאחר שעקפה את תחזית הרווח וההכנסות לרבעון השני של השנה. החברה מספקת תחזית חזקה עם ביקוש חזק למוצריה.

 

רייטון טכנולוגיות (RTX) דיווחה על רווח של 1.03 דולר למניה מול צפי של 93 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה מעלה את התחזית להמשך השנה בשל צפי להמשך נסיעות לחלל וביקוש מסחרי למוצרי החברה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה