יציבות בפתחו של שבוע עמוס בדוחות בוול סטריט והחלטת ריבית

ירידות חדות בסין ובהונג קונג הבוקר על רקע סנקציות שמטיל הממשל בסין על ענקיות הטכנולוגיה הסיניות

חדשות ספונסר 26/07/2021 17:00

א+א-

יום המסחר הראשון לשבוע זה בבורסות ארה"ב מתנהל ביציבות, לאחר ירידות חדות בסין ובהונג קונג הבוקר על רקע סנקציות שמטיל הממשל בסין על ענקיות הטכנולוגיה הסיניות. 

שלל דוחות צפויים להתפרסם השבוע, כאשר עונת הדוחות מגיעה לשיאה. היום לאחר המסחר תדווח חברת טסלה על תוצאות הרבעון השני, מחר ידווחו אפל, ומיקרוסופט ובהמשך השבוע צפויים דיווחיהן של אמזון, גוגל, פייסבוק ושל המניות הישראליות – טבע ואיי.סי.אל.

 

ועידת השוק הפתוח של הפד תחל גם היא השבוע, והמשקיעים מחכים לשמוע מה מתוכנן בתחום ההרחבה הכמותית, והמדיניות המוניטרית הצפויה בחודשים הקרובים. ביום רביעי תימסר הודעת הריבית לחודש זה .

 

באירופה נרשמות ירידות שערים, הדקס מאבד 0.3%, הקאק הצרפתי נחלש 0.2% ובורסת לונדון יורדת בשיעור דומה. חבית נפט מסוג לייט יורדת מעט לרמה של 71 דולר, מחיר הזהב עולה קלות לרמה של 1,807 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות:

צ’ק פוינט ((CHKP – החברה הישראלית היכתה את תחזיות האנליסטים ב-5 סנט, עם רווח רבעוני מתואם של 1.61 דולר למניה. החברה מסרה כי מכירות התוכנה שלה קיבלו דחיפה מקפיצה של 93% במספר התקפות הכופר בתקופה האחרונה, כמו גם מדאגות אחרות בתחום אבטחת הסייבר.

 

אמזון (AMZN) – החברה נוטה לאשר קבלת ביטקוין כאמצעי תשלום באתר ושוקלת גם ליצור אסימון דיגיטלי משלה, על פי מקורב שציטט העיתון הפיננסי הלונדוני City AM. אמזון פרסמה לאחרונה מודעת דרושים ל"הובלת מטבעות קריפטוגרפים ובלוקצ’יין". המניה עולה בכאחוז בטרום מסחר.

 

לוקהיד מרטין (LMT) – החברה דיווחה על רווח של 6.52 דולר למניה, סנט אחד פחות מהערכת הקונצנזוס של וול סטריט שעמדה על 6.53 דולר, בעוד ההכנסות גברו על תחזיות האנליסטים. החברה גם העלתה את התחזית לשנה המלאה, אך המניות צונחות ב -2.6% במסחר המוקדם.

 

טנסנט מוזיקה (TME) - מניותיה של פלטפורמת המוזיקה הסינית נופלות בכ -13.1% בטרום מסחר לאחר שהרגולטורים בסין אסרו על החברה להחזיק בזכויות בלעדיות למוזיקה מקוונת.

 

פיליפס (PHG) - דיווחה על רווחים טובים מהצפוי ברבעון השני, כאשר הביקוש לציוד בית החולים שלה עדיין גבוה בשל מגפת הקורונה. עם זאת, חברת טכנולוגיית הבריאות ההולנדית הוסיפה גם 250 מיליון יורו להפרשה קודמת, הקשורה להחזרת מכשירי נשימה ומכשירי הנשמה. המניה צונחת 4.6% בטרום.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה