בהמתנה לפרוטוקול ועדת השוק הפתוח: פתיחה יציבה בארה”ב

ב 21:00 יפורסם פרוטוקול הפד; באירופה יציבות סביב רמות הבסיס; הנפט חוצה את שער 72 דולר לחבית

חדשות ספונסר 16/06/2021 12:12

א+א-

יום המסחר בארה"ב צנפתח ביציבות לאחר שאתמול ננעל המסחר בירידות שערים קלות במדדים המובילים, למעט הנאסד"ק שנסוג 0.7%. נתוני האינפלציה שפורסמו אמש לא השפיעו על השוק והתנודתיות במהלך המסחר הייתה נמוכה.

 

היום ב 21:00 יפורסם פרוטוקול ועדת השוק הפתוח של הבנק המרכזי בארה"ב לאחר יומיים של דיונים. הריבית צפויה להשאר ברמה של 0-0.25 אחוז, אולם השוק ימתין לאיתותים בנוגע לצמצום תוכנית התמריצים על רקע ההתאוששות הכלכלית ולהתייחסות של ראשי הבנק לאינפלציה שמרימה ראש.

 

באירופה מגמה מעורבת: הדקס נחלש 0.1%, הקאק מתחזק ב 0.1%, הפוטסי הבריטי נסחר ללא שינוי. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 72.4 דולר לחבית. מחיר אונקיית זהב נסחרת במחיר של 1855 דולר.

 

מניות בכותרות:

אורקל (ORCL) צוללת 5% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 1.54 דולר למניה מול צפי של 1.31 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אולם תחזית חלשה לרבעון הקרוב מאכזבת את המשקיעים בשלב זה.

 

EBAY (EBAY) תמכור את החטיבה הדרום קוריאנית לחברת הריטייל "שינגסה" ומפעילת האתרים "נאבר" בתמורה ל- 3.6 מיליארד דולר. מחברת שינגסה נמסר שאכן יש שיחות אך עדיין דבר לא נסגר.

 

ג’נרל מוטורס (GM) החברה דיווחה שהיא מתכננת להגדיל את ההוצאות לכלי רכב חשמליים ואוטונומיים בכ-30% יותר מהתחזית האחרונה ועד לסכום כולל של 35 מיליארד דולר עד ל-2025. אנשים המעורים בתוכניות החברה מסרו כי ההוצאה תכלול שני מפעלים נוספים לסוללות שיוקמו בארה"ב.

 

סוות’ ווסט איירליינס (LUV) החברה דיווחה בפעם השניה ב-24 שעות האחרונות על תקלת מחשב שהגיעה לסירוגין ועד כה דחתה 500 טיסות ועיכבה רבות נוספות.

 

דיש נטוורקס (DISH) חברת הטלוויזיה בלוויין מקבלת העלאת המלצה מהחזק לקניה מחברת המחקר פיובטל ריסרץ.

 

רובלוקס (RBLX) צוללת 10% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על 43 מיליון יוזרים פעילים ביום בחודש מאי, עליה של 28% ביחס לשנה שעברה אולם ירידה מ-43.3 מיליון משתמשים באפריל. ההוצאות של היוזרים ירדו קלות ביחס לשנה שעברה.

 

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה