קנאביס

אינטרקיור רוכשת בית מסחר לקנאביס רפואי ושני בתי מרקחת

בית המסחר מרחיב את ערוצי המכירה, ההפצה והאחסון של החברה במענה לגידול עקבי במספר המטופלים בישראל, הנאמד נכון להיום בקצב של 4% בחודש

חדשות ספונסר 20/05/2021 12:12

א+א-

חברת אינטרקיור (TSX: INCR:U, TASE: INCR) מדווחת היום על רכישת בית מסחר בישראל לקנאביס רפואי וכן על רכישת שני בתי מרקחת נוספים המצטרפים לרשת בתי המרקחת של החברה.

 

בית המסחר אותו רוכשת החברה קיבל את אישור היק"ר, היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות, בעל רישיון להפצת מוצרי קנאביס רפואי בתקן GMP לכלל בתי המרקחת בישראל.

 

בנוסף, וכחלק מעסקת הרכישה, אינטרקיור מרחיבה את רשת בתי המרקחת שלה ורוכשת שני בתי מרקחת נוספים באזור המרכז. רכישה זו מחזקת את רשת בתי המרקחת המובילה גבעול, המתמחה בקנאביס רפואי, המונה כיום 12 נקודות מכירה בפריסה ארצית.

 

הרכישה נעשית בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה של החברה וכמענה לביקוש הגובר למוצרי הקנאביס הרפואי שלה. מספר מטופלי הקנאביס הרפואי בישראל גדל בהתמדה, ונכון להיום קצב הגידול נאמד ב-4% בחודש.

 

הרכישה כפופה לאישורים רגולטוריים וצפויה לתרום להכנסות ורווחיות אינטרקיור כבר ברבעון השלישי של 2021.

 

בנוסף, לאור הביקוש הגבוה למוצרי קנאביס רפואי גם בתקופת המתיחות הביטחונית, החברה השיקה תוכנית שירות משלוחים מהיר לקנאביס רפואי בשיתוף פעולה עם UPS. לראשונה, מטופלים בישראל יכולים להזמין את מוצרי החברה ישירות לביתם מהיום להיום (באזור המרכז) או בתוך יום עסקים אחד (בדרום ובשאר הארץ), ללא דמי משלוח. בנוסף, תושבי הדרום, המרכז וערים נוספות בצפון יזכו במענק סבסוד מיוחד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה