קנאביס

פארמוקן מקימה בית מרקחת למכירת קנאביס רפואי באילת

מימון הקמת בית המרקחת תעשה בדרך של הלוואת בעלים; בנוסף התקשרה החברה עם חוות גידול עין חצבה לגידול קנאביס משתיליה עם הכנסות צפויות של כ-55 מיליון ש"ח בשלוש השנים הבאות

חדשות ספונסר 18/05/2021 12:12

א+א-

חברת פארמוקן הפועלת בתחום הקנאביס הרפואי בישראל, מדווחת היום על התקשרות עם צד שלישי במזכר הבנות להקמת בית מרקחת להחזקה ומכירת מוצרי קנאביס רפואי בעיר אילת.

 

החברה המשותפת שתוקם לצורך הקמת בית המרקחת תוחזק על ידי פארמוקן והשותף לפי חלוקה של 51% לחברת בת בבעלות מלאה של פארמוקן ו-49% לשותף (החברה לא מפרסמת מי השותף בהודעתה לבורסה).

 

פארמוקן מעריכה שהקמת בית המרקחת באילת, בנוסף לבית המרקחת של החברה בעפולה,  יאפשר לה להרחיב את שוק היעד שלה בישראל וירחיב את יכולתה לספק את מוצריה למטופלים עד בית הלקוח. החברה רואה באילת יעד אסטרטגי להקמת בית מרקחת לאור כמות מטופלי הקנאביס הרפואי והן לאור העובדה שבאילת אין תשלום מע"מ. 

 

מימון החברה החדשה לטובת הקמת בית המרקחת ותפעולו ייעשה בדרך של הלוואת בעלים בסכומים שייקבעו בין הצדדים ובהתאם לחלקם היחסי בהחזקת החברה החדשה. במסגרת שיתוף הפעולה, החברה החדשה תפעל לקבלת כלל האישורים הרגולטוריים מהיחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות לבית המרקחת וכן לקבלת כל יתר ההיתרים והאישורים הנדרשים להקמת בית המרקחת. 

 

הצדדים יפעלו להתקשרות בהסכם סופי ומחייב על בסיס העקרונות שנקבעו במזכר ההבנות, תוך 30 ימים ממועד חתימתו. מזכר ההבנות כולל הסדרים מקובלים נוספים לעסקאות מסוג זה.

 

בנוסף מעדכנת החברה כי בסוף השבוע התקשרה בהסכם חדש עם חוות הגידול עין חצבה, לשיתוף פעולה בגידול וברכישת קנאביס רפואי שמקורו בייחורים או שתילים של פארמוקן. על פי ההסכם החדש, חוות הגידול תגדל ותמכור לפארמוקן תפרחות קנאביס יבשות, משתי חממות בשטח של 9 דונם שישמשו אך ורק לטובת החברה.

 

פארמוקן תספק את השתילים לחוות הגידול ללא עלות וזו תגדל ותטפח את השתילים על חשבונה ובאחריותה עד סיום הגידול ואריזת התוצרת. תוקף ההסכם החדש מותנה בקבלת רישיון גידול עדכני לחווה. ההסכם הוא לשלוש שנים.

 

להערכת החברה, הכנסותיה מההסכם החדש במהלך כל התקופה (שלוש שנים) יהיו בהיקף של לפחות 55 מיליון ש"ח.

 

  1. מניות בכתבה
  2. פארמוקן

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה