עליות שערים בפתיחת המסחר בארה”ב, מניות הטכנולוגיה מתאוששות

המדדים המובילים עולים בכ-1%; אירופה נסחרת בירידות שערים שהתמתנו; חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 2.2%

חדשות ספונסר 13/05/2021 16:50

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים קלות לאחר ירידות חדות אמש. החוזים העתידיים עברו לעליות שערים לאחר שירדו מוקדם יותר.

 

אמש ננעל המסחר בירידות חדות בהובלה של מניות הטכנולוגיה, מדד הנאסד"ק 100 אבד 2.6% בהובלת מניות הטכנולוגיה הגדולות וחברות השבבים. מדד המחירים ליצרן של חודש אפריל בארה"ב מראה על עליה של 0.6% מול צפי לעליה של 0.3%.

 

באירופה ירידות שערים שהתמתנו, הדקס יורד 0.7%, הקאק נחלש 0.55% ופוטסי הבריטי מאבד גם הוא 1.5%. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 2.2% לרמה של 64.6 דולר, הזהב נחלש לרמה של 1816 דולר.

 

מניות בכותרות

עליבאבא (BABA) יורדת 3% במסחר המוקדם לאחר שפספסה בשורת הרווח ועקפה קלות בשורת ההכנסות. החברה נתנה תחזית טובה יותר לשנה הקרובה.

 

קספר סליפ (CSPR) החברה למוצרי השינה מדווחת על הפסד קטן מהתחזיות והכנסות שעקפו את ציפיות השוק. החברה מעלה את התחזית לשנה כולה והמניה מזנקת 6.8% במסחר המוקדם.

 

בואינג (BA) קיבלה אישור של מנהל התעופה הפדרלי ותיקונה המוצע למערכת החשמל של מטוס הבואינג 737 מקס. החברה הוציאה עלוני שירות המפרטים את התיקון וציינה כי העדכון ימשך כיום עד יומיים בלבד.

 

במבל (BMBL) יורדת 1.5% במסחר המוקדם למרות מעבר לרווח ברבעון הראשון לעומת צפי להפסד. החברה לשירותי היכרויות עקפה את תחזית ההכנסות ואף הוציאה צפי טוב לרבעון הקרוב בעזרת היציאה מהסגרים.

 

לואו’ס (LOW) קבלה העלאת המלצה לתשואת יתר מתשואת שוק ע"י אופנהיימר.

 

קנדה גוס (GOOS) עולה קרוב ל 5% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על רווח רבעון מפתיע מול צפי להפסד. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעיקר בזכות מכירות חזקות בסין.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה