ירידות שערים בפתיחת המסחר בארה”ב

מדד המחירים לצרכן עלה ב 4.2% גבוה מהציפיות; אירופה עולה קלות ומתאוששות מהירידות של אתמול; האם יימשך הלחץ במניות הטכנולוגיה?

חדשות ספונסר 12/05/2021 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בירידות שערים במדדים המובילים, לאחר עוד יום מסחר שלילי אמש. למרות התאוששות מרשימה במניות הטכנולוגיה ומחיקה של 2% במדד הנאסד"ק 100, סגרו המדדים בירידות שערים, האס אנד פי 500 ירד 0.9% והדאו ג’ונס נחלש בשיעור של 1.35%. 

 

גם היום העיניים יהיו נשואות למניות הטק הגדולות לרבות חברות השבבים שמרכזות עניין רב. מדד המחירים לצרכן לחודש אפריל עלה ב-4.2% מול צפי של 3.6% ומעלה את החששות מאינפלציה דבר שגורם להעמקת ירידות השערים במסחר המוקדם.

 

באירופה מגמה מעורבת במדדים המובילים, הדקס מתחזק ב-0.3%, הקאק הצרפתי יורד 0.1% והפוטסי הבריטי עולה 0.6%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה 1.3% למחיר 66.1 דולר, מחיר אונקיית זהב יורד 0.1% לרמה של 1833 דולר.

 

מניות בכותרות

אלקטרוניק ארטס (EA) חברת משחקי המחשב דיווחה על רווח של 1.23 דולר למניה, גבוה ב-18 סנט מציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהיא מספקת תחזית גבוהה להמשך השנה. החברה מצפה להמשך מומנטום חיובי בעסקים למרות הורדת הגבלות הקורונה והסגרים. מניות החברה עולות 2% במסחר המוקדם.

 

פובו TV (FUBIO) חברת הסטרימינג לשידורי ספורט ממריאה 22% במסחר המוקדם לאחר דוחות חזקים והכנסות שעקפו את התחזיות בצורה מהותית. החברה מעלה את התחזית להמשך השנה זאת למרות הפסד רבעוני שיצא גבוה מהצפי ועמד על 59 סנט למניה מול צפי של 46 סנט.

 

וולברין וורלד וויד (WWW) חברת הביגוד וההנעלה עמדה בציפיות השוק עם רווח של 40 סנט למניה והכנסות שיצאו מתחת לתחזיות של השוק. מניות החברה יורדות 2.5% במסחר המוקדם.

 

אינטואיט (INTU) נסחרת ביציבות במסחר המוקדם במחזור דליל. החברה פרסמה תוצאות מקדמיות לפני הדוחות החורגות מעלה בהכנסות לרבעון שמסתיים בסוף אפריל אך למרות זאת, החברה הזהירה שהיא הושפעה לרעה מהארכות המועד האחרון להגשת מיסים ל 17 במאי.

 

למונייד (LMND) חברת הביטוח המקוונת יורדת 8% במסחר המוקדם לאחר שהחברה דיווחה על צפי הכנסות לרבעון הקרוב שנמוך מתחזיות השוק. ההכנסות של הרבעון הראשון עקפו קלות את התחזיות והחברה דיווחה על הפסד של 81 סנט למניה.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה