פתיחה מעורבת בארה”ב על רקע ימים עמוסים בדוחות

יום גדוש בדוחות לפנינו עם שלל מדווחות לאחר המסחר: אפל, פייסבוק (FB), קוולקום (QCOM), סרוויס נאו (NOW), אליין (ALGN), אפלק (AFL), פורד (F) ועוד

חדשות ספונסר 28/04/2021 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בעירוב מגמות במדדים המובילים לאחר שאמש ננעל המסחר ביציבות סביב שערי הבסיס. מדד הנאסד"ק בלט לשלילה וירד כ-0.3%. עונות הדוחות ממשיכה לספק כותרות עם שלל דוחות שפורסמו אמש לאחר המסחר והבולטות שבהן מיקרוסופט ואלפביית (גוגל) והיום לפני המסחר עם שופיפיי, בואינג ועוד.

 

עוד יום של דוחות לפנינו, עם שלל מדווחות לאחר המסחר, אפל, פייסבוק (FB), קוולקום (QCOM), סרוויס נאו (NOW), אליין (ALGN), אפלק (AFL), פורד (F) ועוד.

 

באירופה עליות שערים, הדקס עולה 0.4%, הקאק הצרפתי מתחזק ב 0.7% ובורסת לונדון עולה 0.45%. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 63.5 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחרת סביב 1765 דולר.

 

מניות בכותרות

ספוטיפי (SPOT) מציגה הפסד נמוך מהתחזיות והכנסות שעקפו את התחזיות, החברה מציגה גידול של 24% במנויים המשלמים. המניה צוללת 7.5% במסחר המוקדם.

 

אלפביית (GOOGL) חברת האם של גוגל פרסמה דוחות חזקים אמש לאחר המסחר עם רווח והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה הודיעה על רכישה חוזרת של מניות בגובה של 50 מיליארד דולר. המניה עולה 5% במסחר המוקדם.

 

שופיפיי (SHOP) עולה מעל 5% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על הכנסות ורווח מעל לציפיות השוק. החברה ממשיכה להנות מהגידול של הקניות מהבית כשעוד חברות משתמשות בפתרונות של החברה.

 

בואינג (BA) ממשיכה לדמם ומציגה רבעון שישי ברציפות של הפסדים. החברה מדווחת על הפסד של 1.53 דולר למניה שיצא גבוה מתחזיות. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. החברה ציינה שלמרות שהעולם מתחיל לצאת מהסגרים, מגפת הקורונה ותחום התעופה ממשיכים להיות מאתגרים. החברה רואה יציאה קדימה וחזרה לרווחיות בחצי השני של השנה. מניות החברה יורדות 1.6% במסחר המוקדם.

 

מיקרוסופט (MSFT) פרסמה אמש לאחר המסחר את תוצאותיה לרבעון הראשון עם רווח והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה צמחה בעיקר בזכות שירות הענן של החברה ושירותים לחברות. למרות התוצאות השוק ככל הנראה ציפה ליותר והמניה יורדת 2.5% במסחר המוקדם.

 

סטארבקס (SBUX) גם רשת בתי הקפה הגלובלית פרסמה אמש את תוצאותיה עם רווח גבוה מהתחזיות אך ההכנסות יצאו מתחת. המכירות בארה"ב חזרו למצב של טרום המגפה אולם בשאר העולם המכירות ממשיכות להיות חלשות. המניה יורדת 1.7% במסחר המוקדם.

 

ויזה (V) פרסמה אמש את תוצאותיה לרבעון הראשון עם רווח של 1.38 דולר למניה מול צפי של 1.27 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעיקר בזכות רכישות און ליין של לקוחות מסביב לגלובוס. המניה עולה 1.7% במסחר המוקדם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה