מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בוול סטריט, UPS מזנקת 10.5% אחרי הדוחות

נאסדק עולה 0.1%, דאו ג’ונס יורד 0.2%; טסלה פרסמה אמש את הדוחות ויורדת 3%; באירופה מגמה שלילית; יום גדוש בדוחות לאחר המסחר

חדשות ספונסר 27/04/2021 16:40

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה מעורבת, על רקע שלל דוחות כספיים שפורסמו אמש והיום לפני תחילת המסחר. אתמול נעלו המדדים את המסחר בעליות שערים ובשיאים חדשים במדד הנאסד"ק והאס אנד פי 500.

 

היום לאחר המסחר יום עמוס במיוחד בדוחות לרבעון הראשון: מיקרוסופט, גוגל, ויזה, טקסס אינסטרומנטס, אמג’ן, סטארבקס, AMD, סטרייקר (SYK), מונדלייז, אילומינה ועוד.

 

באירופה מגמה שלילית עם ירידות קלות, הדקס הגרמני נחלש ב-0.3%, הקאק הצרפתי יורד 0.1% והפוטסי הבריטי יורד 0.25%. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 62.2 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחרת סביב 1780 דולר.

 

מניות בכותרות

 

קרוקס (CROX) עולה 8% במסחר המוקדם לאחר שהחברה פרסמה דוחות חזקים עם רווח והכנסות שעקפו את ציפיות השוק. החברה מפרסמת תחזית חזקה ל-2021 וצופה הכנסות שיהיו גבוהות ב- 40-50 אחוזים ביחס לשנת 2020.

 

הסברו (HAS) חברת הצעצועים מדווחת על רווח של 1 דולר למניה מול צפי של 65 סנט. הכנסות החברה עקפו קלות את התחזיות. החברה דיווחה על הפקות של תוכניות שנדחו בשל מגפת הקורונה.  

 

ג’נרל אלקטריק (GE) יורדת 2.5% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 3 סנט מול צפי של 1 סנט בלבד. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות ותזרים המזומנים החופשי יצא מעל לצפי.

 

UPS (UPS) חברת השילוח ממשיכה להיות מרוויחה גדולה בשנה האחרונה. מניות החברה מזנקות 7% במסחר המוקדם לאחר תוצאות חזקות לרבעון הראשון. החברה מדווחת על רווח של 2.77 דולר למניה מול צפי של 1.72 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות.

 

טסלה (TSLA) יורדת במסחר המוקדם 2% לאחר שאמש פרסמה דוחות שעקפו את הציפיות הנמוכות של השוק. החברה דיווחה על רווח של 93 סנט למניה מול צפי של 79 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות ושורת הרווח הגיעה בעיקר בזכויות רווחי הון על ביטקווין.

 

M3 (MMM) יורדת אחוז לאחר שדיווחה על רווח של 2.77 דולר למניה מול צפי של 2.29 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות. מגפת הקורונה ממשיכה להועיל לחברה עם ביקושים ערים למוצרי הגנה אישיים כמו מסכות.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה