וול סטריט פותחת את השבוע בעליות קלות

לאחר המסחר תדווח טסלה (TSLA), חברת הרכבות הקנדית (CNI), חברת השבבים NXPI, קדנס (CDNS) ועוד. באירופה מסכים ירוקים

חדשות ספונסר 26/04/2021 17:00

א+א- 1

שבוע המסחר בארה"ב נפתח בעליות קלות קלות לאחר נעילת שבוע חיובית ביום שישי האחרון. המסחר בחמישי ושישי היה תנודתי כשהנשיא ביידן רוצה לעלות את המיסוי למכניסים מעל מיליון דולר בשנה. השוק סיים את חמישי בירידות אבל תיקון אותן ביום שישי האחרון. המדדים פותחים שבוע כשהם מרחק נגיעה מהשיאים ועל רקע העלאת הילוך בעונות הדוחות.

דוחות להיום: לאחר המסחר תדווח טסלה (TSLA), חברת הרכבות הקנדית (CNI), חברת השבבים NXPI, קדנס (CDNS) ועוד.

באירופה מגמה מעורבת, הדקס יורד 0.1%, הקאק עולה 0.2% הפוטסי הבריטי מסחר ללא שינוי.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 1.5% למחיר של 61.2 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחרת סביב 1777 דולר.

מניות בכותרות

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) מדינות החלו לחסן שוב בחיסון של החברה לאחר שהרגלטור הפדרלי המליץ על חזרה לשימוש בחיסון. הרגולטורים ציינו שלמרות הסיכונים היתרונות ומניעת המגיפה עולם על סיכונים משניים בקבוצות אוכלוסייה. בנפרד מהידיעה, החברה מחדשת את התוכנית למכירת יחידת השתלות השד שלה, כך ע"פ דיווח ברשת בלומברג.

אלברטסאנס (ACI) רשת המכולות דיווחה על רווח של 60 סנט למניה מול צפי של 51 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. החברה דיווחה על ירידה של 6-7.5% במכירות לחנויות זהות ביחס לשנה שעברה. המניה יורדת 2% במסחר המוקדם.  

אפל (AAPL) תשקיע 430 מיליארד דולר בכדי להגדיל את הפעילות שלה בארה"ב וליצור כ 20 אלף משרות חדשות ב 5 שנים הקרובות. החברה תשקיע במגוון תחומים כולל שבבים וטכנולוגית G5.

אוטיס (OTIS) יצרנית הדרגנועים ומהעליות עקפה את התחזיות הרווח וההכנסות לרבעון הראשון של השנה. החברה מעלה את התחזית השנתית בשל צפי לגידול במכירות האורגניות של החברה. המניה עולה 3% במסחר המוקדם.

אתסי (ETSY) קבלה הורדת המלצה למשקל סקטור ממשקל יתר ע"י קייבנק קפיטל מרקטס. המניה יורדת 1.8% במסחר המוקדם.

צ’ק פוינט (CHKP) עולה 1.8% במסחר המוקדם לאחר שידווחה על רווח של 1.54 דולר מול צפי של 1.5 דולר למניה. הכנסות החברה צמחו ברבעון הראשון והביקוש למוצרי החברה היו גבוהים על רקע המשך העבודה מהבית.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מה יהיה עים העולם ?למזלנו יש את ביבי!!!!!!!!!

    מה אתם אומרים ?

    יוסי 26/04/2021 15:39