גיוס הון

קדימהסטם מגייסת 22.3 מיליון ₪ בגיוס פרטי, המניה מזנקת

הגיוס בהובלת קלובר וולף ואלפא קפיטל; כספי הגיוס ישמשו לקידום תוכנית הפיתוח של החברה בתחום ה- ALS וסוכרת; לקרנות ניתנה אופציה לרכישת מניות נוספות בהיקף של 30 מיליון ₪

חדשות ספונסר 25/04/2021 13:50

א+א-

חברת קדימהסטם הנמצאת בשלבי פיתוח קליני של תרפיות תאיות מכריזה על גיוס 22.3 מיליון ₪ בגיוס פרטי, באמצעות קרנות Clover Wolf Capital ו- Alpha Capital Anstalt. בנוסף, ניתנה לקרנות אופציה לרכישת מניות נוספות בהמשך, בהיקף של 30 מיליון ₪ נוספים.

 

הגיוס הנוכחי ישמש לטובת המשך פיתוח ומחקר של החברה, הן עבור המוצר המוביל AstroRx לטיפול במחלת ה- ALS והן עבור IsletRx, לטיפול במחלת הסוכרת תלוית אינסולין.

 

לאחר השלמת ההקצאה, בעלי השליטה בחברה פרופ’ מישל רבל ומר ג’וליאן רוג’רי יחזיקו יחד בשיעור של כ-41.7% מהון המניות המונפק של החברה ,קרן ההשקעות אלפא תחזיק בכ-8.5% וקרנות הגידור קלובר יחזיקו במשותף בכ-19.3% מהחברה.

 

אסף שילוני, מנכ"ל קדימהסטם: "הגיוס עליו הודענו היום משקף יותר מכל את הבעת האמון של המשקיעים החדשים, בהנהלת החברה החדשה ויכולתה להוביל את החברה להצלחה, וגם בטכנולוגיה של החברה ויכולות הצוות המדעי.

 

הגיוס יאפשר לנו לקדם את אסטרטגיית החברה לפתח מוצרים פורצי דרך לריפוי בשיטות Cell Therapy מתקדמות, תוך יצירת ערך לבעלי המניות. אנו שמחים על הצטרפותם של קלובר וולף קפיטל ואלפא קפיטל למסע שלנו לשינוי פני הרפואה. דירקטוריון והנהלת החברה רואים במהלך זה צעד חשוב להשגת הכרה בינלאומית ביכולותיה, ובתוכנית העסקית של החברה."

 

רונן טויטו, יו"ר דירקטוריון בחברת קדימהסטם: "הגיוס שהוכרז היום מהווה הבעת אמון משמעותית של משקיעים מוסדיים אסטרטגיים בהנהלה החדשה של החברה, באסטרטגיה ובאיכות המדע. קלובר וולף קפיטל ואלפא קפיטל ידועות בהשקעה בחברות טכנולוגיה מובילות ומצליחות וספציפית בתחום הביוטכנולוגיה אנו מברכים אותם באופן רשמי על הצטרפותם למשפחת קדימהסטם.״

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה