נטייה לעליות שערים בפתיחת המסחר

השיח הכלכלי בארה"ב דן בתכנית הנשיא ביידן ושרת האוצר יילן, להעלאת מס החברות לאחר תמיכת הממשל הרחבה בכלכלה בשנה האחרונה, ובעיקר לטובת שיפור תשתיות נרחב

חדשות ספונסר 08/04/2021 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בנטייה לעליות במדדים המובילים לאחר יומיים של מסחר ביציבות. המדדים יפתחו את המסחר סמוך לשיאים שנתיים כשמדד האס אנד פי ממשיך במגמה החיובית לאחר חציה של רמת 4000 נקודות בשבוע שעבר. תביעות דורשי העבודה השבועי עומד על 744 אלף מול צפי נמוך יותר של 694 אלף.

השיח הכלכלי בארה"ב מגיע לתוכנית של הנשיא ביידן ושרת האוצר יילן בנוגע להעלאת מס החברות בכדי להחזיר הוצאות לאחר תמיכת הממשל הרחבה בכלכלה בשנה האחרונה ובעיקר בשביל תכנית שיפור התשתיות הרחבה שהוא מתכנן בגובה של 2 טריליון דולר. הנשיא הודיע שהוא מוכן למשא ומתן עם החברות וירצה בתמיכתם של הרפובליקנים.

באירופה מגמה חיובית, הדקס עולה ב 0.1%, צרפת עולה 0.4% ובריטניה עולה כ 0.4%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת ביציבות ברמה של 59.6 דולר. מחיר אונקית זהב נסחרת סביב 1746 דולר.

מניות בכותרות

אפל (AAPL) משהה ייצור של מחשבי מק-בוק ואייפדים בשל מחסור בשבבים ושאר חלקים, כך לפי סוכנות הידיעות היפנית ניקיי.

קונסטליישן ברנדס (STZ) יצרנית בירה קורונה ושאר מותגי משקאות עקפה את התחזיות בשורת ההכנסות והרווח למרות אתגרי מגפת הקורונה. המניה יורדת 3.3% במסחר המוקדם.

WW אינטרנשיונל (WW) יורדת קרוב ל 5% במסחר המוקדם לאחר שקבלה הורדת המלצה ממורגן סטנלי למשקל שוק ממשקל יתר.

בוקס (BOX) חברת הענן הודיעה על השקעה של 500 מיליון דולר מכספים מנוהליםשל חברת ההשקעות KKR שתקבל מניות בכורה להמרה. בוקס תשתמש בתמורה בשביל לרכוש עד 500 מיליון דולר ברכישה חוזרת של מניות. השוק לא אוהב כל כך את הידיעה והמניה יורדת 7% במסחר המוקדם.

גיים סטופ (GME) ממנה את ריאן כהן מייסד צ’וואיי וחבר דיאקטוריון בחברה ליו"ר הדירקטוריון.

טוויטר (TWTR) סוכנות בלומברג מדווחת שהחברה קיימה מו"מ בחודשים האחרונים לרכישת הרכשת החברתית מבוססת שמע "קלאב האוס" בתמורה ל 4 מיליארד דולר. השיחות נעצרו בשלב זה.

קונגרה ברנדס (CAG) החברה שעומדת אחרי מספר מותגי מזון כמו דאנקין דונטס הודיעה על רווח והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה ממשיכה לראות ביקוש מוגבר למוצריה וזאת למרות הסגרים. המניה נסחרת ללא שינוי במסחר המוקדם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה