ארה”ב: אחרי השיאים אמש במדדים, יציבות בפתיחת המסחר

דאו ג’ונס יורד 0.1%, נאסד"ק עולה 0.1%; עליות שערים באירופה עם החזרה למסחר אחרי חופשת הפסחא; מחירי הנפט מטפסים; סנאפ מזנקת 7% אחרי המלצה מאטלנטיק

חדשות ספונסר 06/04/2021 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח ביציבות וסמוך לרמות הבסיס, אחרי העליות אמש כאשר בסיום המסחר זינקו דאו ג’ונס ואס.פי 500 לשיאים חדשים על רקע הצמיחה החזקה בנתוני שוק העבודה שהעלו את הציפיות להתאוששות מהירה בכלכלה שנפגעה ממשבר הקורונה. מניות הטכנולוגיה קיבלו דחיפה מהמשך הירידה בתשואות אג"ח ל-10 שנים שירדו ל-1.69% וגם מדד הנאסד"ק טיפס אמש בשיעור של 1.7%.

 

באירופה נרשמת היום מגמה חיובית, דקס עולה 1.1%, פוטסי מוסיף 1.3% וקאק מטפס 0.54%. מחירי הנפט ממשיכים לעלות, חבית מסוג ברנט עולה בכ-2% ונסחרת ב63.34 דולר, הזהב עולה בכחצי אחוז ונסחר בשער של 1733.7 דולר.

 

מניות בכותרות

קרדיט סוויס (CS)– הבנק מדווח על פגיעה בהיקף של 4.7 מיליארד דולר שנגרמה לו מהעסקאות עם קרן הגידור Archegos והודיע גם על עזיבתם של מנהלת הסיכונים הראשית לארה וורנר ומנכ"ל בנק ההשקעות בריאן צ’ין.

 

מודרנה (MRNA) חתמה על הסכם עם Catalent (CTLT) להכפלה של ייצור חיסוני הקורונה במפעל של קטלנט בבלומינגטון אינדיאנה, על פי דיווח של וול סטריט ג’ורנל.

 

טסלה (TSLA) שווה רק 150 דולר למניה, כך אומר קרייג אירווין, אנליסט המחקר הבכיר של רות’ קפיטל. אירווין כינה את טסלה "שחקן מינורי" בשוק האמריקאי ובאירופה ואמר בראיון לרשת CNBC כי אנשים מניחים בטעות שלטסלה אין תחרות.

 

ניו (NIU) – החברה הסינית דיווחה על מכירת 149,649 קטנועים אלקטרוניים במהלך הרבעון הראשון של השנה, לעומת 40,160 קטנועים ברבעון המקביל. המניה עולה 1% במסחר המוקדם.

 

סנאפ (SNAP) עולה 1.5% בטרום אחרי שקיבלה העלאת דירוג מאטלנטיק אקוויטי שמדרגים כעת את מניית סנאפ במשקל עודף לעומת "נייטרלי" עד כה. באטלנטיק מציינים את הערכת השווי כגורם מפתח, וגם את הפיכתה של סנאפ מפלטפורמה ממוקדת בהעברת הודעות לפלטפורמת תוכן רחבה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה