לאחר חופשת הפסחא: המשך מגמה חיובית בוול סטריט

המדדים עולים בפתיחת המסחר, לאחר שביום שישי הושבת; באירופה אין מסחר לרגל הפסחא

חדשות ספונסר 05/04/2021 17:00

א+א-

שבוע המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים במדדים המובילים לאחר שיא חדש במדד האס אנד פי 500 ונעילה לראשונה מעל 4000 נקודות. שבוע המסחר הקודם הסתיים ביום חמישי לפני חופשת חג הפסחא ביום שישי האחרון, עוד פורסם בשישי על דוח תעסוקה חזק שיצר 916 אלף משרות חדשות מול צפי של קצת מעל 700 אלף. 

 

באירופה אין מסחר היום לרגל הפסחא. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 2.7% למחיר של 59.8 דולר. מחיר אונקית זהב נסחרת סביב 1725 דולר.

 

מניות בכותרות

גיים סטופ (GME)- המניות צוללות 15% במסחר המוקדם לאחר שהחברה הודיעה על הנפקה בשערי שוק של 3.5 מיליון מניות בשביל לחזק את ההון של החברה.

 

רובלוקס (RBLX) עולה 5% במסחר המוקדם לאחר שגולדמן זאקס החלו לסקר את המניה בהמלצת קניה ומורגן סטנלי החל בסיקור של משקל יתר.

 

טסלה (TSLA) עולה מעל 7% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על ייצור של 180.3 אלף רכבים ומסירה של 184.8 כלי רכב ברבעון הראשון. המספרים יצאו גבוהים מהציפיות של השוק ועקפו את רבעון השיא של החברה (רבעון 4 של 2020).

 

פיוניר נטורל (PXD) רוכשת את החברה הפרטית "דאבל פוינט אנרג’י", מתחרה בייצור נפט מפצלי שמן בתמורה ל 6.4 מיליארד דולר. מניות החברה יורדת 3.5% במסחר המוקדם.

 

המרכז לבקרת מחלות בארה"ב עדכנו את ההנחיות בנוגע לחידוש ההפלגות בארה"ב. טרם נקבע תאריך סופי לחידוש והמניות של חברות הקרוזים רויאל קריביאן (RCL), קרניבל קרוז (CCL) ונורווגיאן (NCLH) עולות קלות במסחר המוקדם.

 

חברות הרכב פורד (F) וג’נרל מוטורס (GM) קבלו המלצת תשואת יתר בסיקור חדש של בנק וולס פארגו.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה