מעיין בק, אנליסטית בכירה בלאומי פרטנרס קרדיט: אורן דאי

המלצות אנליסטים

לאומי פרטנרס מעלים את ההמלצה למניית רמי לוי ל”קנייה” עם אפסייד של כ-15%

בלאומי פרטנרס מעריכים כי החברה תדע לשמר את ההתייעלות התפעולית בסעיפי ההוצאות; מעדכנים את מחיר היעד ל-248.6 ומעלים את ההמלצה מ"החזק" ל’קניה"

מערכת ספונסר 25/03/2021 12:12

א+א-

מעיין בק מרום, אנליסטית בכירה בלאומי פרטנרס, מגיבה לפרסום תוצאות רשת רמי לוי: "רמי לוי פירסמה דו"חות מצוינים בשנה כולה, בזכות הקורונה, עם תוצאות שיא ברבעון הרביעי. בשנת 2020 כולה, המכירות גדלו ב-9% והמכירות בחנויות הזהות ב-6%. החברה סיימה את השנה עם שיעור רוח תפעולי של 4.4% לעומת 3.3% בשנה קודמת, כאשר במחצית השנייה של השנה הצליחה לבצע התייעלות תפעולית בסעיפי ההוצאות שהיו גבוהים במשך למעלה משנה, בעקבות המעבר למרלו"ג החדש. למעשה, את הרבעון הרביעי של השנה סיימה רמי לוי בשיעור שיא של רווח תפעולי, 5.4% ושיעור גידול של 10% בחנויות הזהות, ביצועים הנובעים ככל הנראה משילוב של הסגר הממושך, עיתוי חגים ’טוב’ ברבעון לעומת הרבעון המקביל אשתקד וההתייעלות התפעולית שביצעה החברה.

 

"אנו מניחים כי החברה תדע לשמר את ההתייעלות התפעולית בסעיפי ההוצאות שהצליחה לצמצם וכי היא צפויה לשמור על רווח תפעולי בשיעור של 4%. פעילות האונליין של החברה עומדת על כ-9% מהמכירות, כאשר רווחיות המכירות באונליין היא נמוכה מעט יותר מפעילות הליבה, וצפויה להישאר כזו, כל עוד נתח משמעותי ממנה לא יעבור להתבצע באמצעים רובוטיים. אנו מעדכנים את מחיר היעד ל-248.6 ומעלים את ההמלצה מ"החזק" ל’קניה".

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה