דרור דוידוף, מנכ"ל ומייסד משותף באקווה סקיוריטי קרדיט: אקווה סקיוריטי

גיוס הון

אקווה סקיוריטי השלימה סבב גיוס של 135 מיליון דולר לפי שווי של מעל מיליארד דולר

סבב ההשקעות יאפשר לחברה להרחיב ולהעמיק את מערך הפתרונות שלה, וכן להתרחב מבחינת נוכחות גיאוגרפית

חדשות ספונסר 10/03/2021 12:12

א+א-

אקווה סקיוריטי, חברה הפועלת בתחום אבטחת סביבות Cloud Native, השלימה סבב גיוס חמישי בהיקף של 135 מיליון דולר בהובלת ION Crossover Partners . סבב הגיוס, המעמיד את ערך החברה על יותר ממיליארד דולר, כלל השתתפות מצד המשקיעים הקיימים של אקווה, בהם M12 Ventures, Lightspeed Venture Partners, Insight Partners, TLV Partners, Greenspring Associates ו- Acrew Capital.

 

סבב ההשקעות החדש מגיע לאחר תקופה של צמיחה בחברה, בהיקף המכירות והביקושים, והוא יאפשר לה להרחיב ולהעמיק את מערך הפתרונות שלה, וכן להתרחב מבחינת נוכחות גיאוגרפית.

 

סך הגיוס של אקווה סקיוריטי מאז היווסדה ב-2015 עומד על 265 מיליון דולר. המיקוד של החברה באבטחת Cloud Native מאפשר לארגונים לאמץ טכנולוגיות חדשות כגון קוברנטיס וקונטיינרים, serverless וטכנולוגיות נוספות בענן, במטרה להאיץ את הפעילות העסקית שלהם, תוך שהם עומדים ברגולציה ודרישות אבטחה מחמירות.

 

במקביל הודיעה אקווה כי במסגרת סבב הגיוס הנוכחי קיבלו כ-100 מן העובדים הותיקים בחברה אפשרות לממש כעת חלק מן האופציות שבידיהם, כחלק מתכנית תגמול העובדים בחברה.

 

במהלך שנת 2020, החברה השיגה מספר ציוני דרך חשובים ביניהם הערכת שווי חדשה שנעשתה על סמך הצמיחה במכירות למאות ארגונים המיישמים את פתרונות החברה, שכאמור מציבה את אקווה בין חדי הקרן ששוויים עולה על מיליארד דולר.

 

במהלך השנה הכפילה החברה את מספר הלקוחות המשלמים שלה, כאשר היא משרתת חמישה מתוך עשרת הבנקים הגדולים בעולם ושבע מעשר חברות הטכנולוגיה הגדולות. לחברה שישה לקוחות שכל אחד מהם מייצר יותר ממיליון דולר לשנה.

 

בשנת 2020 גדלה מצבת העובדים בחברה ב-80 עובדים חדשים לכ-300 עובדים וכי החברה ממשיכה בתנופת הגיוס, כאשר עד סוף שנת 2021 יועסקו בחברה יותר מ-450 עובדים.

 

"אני גאה במה שהצוות של אקווה השיג בחמש שנים קצרות. סבב הגיוס הנוכחי וגודלו מאששים את החזון של אקווה להוביל את הקטגוריה החדשה של אבטחת מידע בעולמות הענן", אמר דרור דוידוף, מנכ"ל ומייסד משותף באקווה סקיוריטי.

 

"הוכחנו כי צוותי המחקר והפיתוח שלנו מקדימים את השוק, והחזון שלנו הפך למציאות עם השקה של מוצרים חדשניים כגון Aqua DTA ו- Kubernetes Security Posture Management ו-Cloud Security Posture Management. בתקופה שבה התקפות נגד תשתיות Cloud Native הופכות לאיום הגדל בקצב מהיר, אנו כאן כדי לאבטח את הלקוחות שלנו, להגן על ההשקעות שלהם בענן, ולהבטיח את עתידם".

 

"אקווה הראתה כי יש לה מוצרים חזקים, וחזון לגבי הדרך בה יש לאבטח מערכי טכנולוגיה בארגונים הגדולים בעולם", אומרת גילי יוהאן, שותפה ב-ION Crossover Partners. "בשיחות עם לקוחות אקווה, עולה בבירור כי הייחוד שלה ביכולות חדשניות, ובתמיכה בטווח רחב של סביבות ריבוי ענן סייעו ללקוחות להאיץ את המעבר שלהם לפלטפורמות Cloud Native. אנו מצפים לעבודה המשותפת עם אקווה במטרה לבנות את חברת אבטחת הענן המובילה בעולם".

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה