קרדיט: לירון לוי

קנאביס

אינטליקנה ואבוג’ן חתמו על הסכם לבחינת גידול זני קנאביס רפואי חדשים

אינטליקנה תקצה בחוות הגידול שלה שטח בו יתבצע ניסוי בשתילים של קאנוניק, חברת הבת של אבוג’ן; בניסוי תיבדק יכולת גידול מסחרי של הזנים

חדשות ספונסר 08/03/2021 12:12

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה מדווחת היום כי חתמה על הסכם לבחינת גידול זני קנאביס רפואי חדשים עם חברת קאנוניק, חברת בת של אבוג’ן. ההסכם יאפשר לשתי החברות לבחון זני קנאביס מתכנית הטיפוח של קאנוניק.

 

על פי תנאי ההסכם, החברה תקצה שטח במתקן באיזור השרון לצורך ביצוע הניסוי, ותגדל את שתילי קאנוניק בהתאם לתוכנית העבודה עליה הסכימו הצדדים. אינטליקנה תתעד את נתוני הגידול של השתילים במהלך הניסוי ובסיומו לצורך בדיקת היתכנות של גידול מסחרי. לאחר הקציר, ביצוע פעולות פוסט-הארבסט ואריזה של התפרחות שנבעו מהשתילים, יבוצע איפיון שלהם על ידי קאנוניק.

 

על פי ההסכם כל צד יישא בעלויות ביצוע והתחייבויות שונות. ההסכם יגיע לסיומו כאשר כל תוכנית העבודה תושלם במלואה, או בהתגבשות אחד או יותר מהתנאים לסיומו המיידי כפי שנקבע בהסכם. בהתאם לתוצאות הניסוי ובתום ההסכם הצדדים יבחנו אפשרות להתקשר בהסכם מסחרי, אולם אין הכרח שהסכם כזה אכן יחתם.

 

אורי וייס, מנכ"ל אינטליקנה: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם חברת קאנוניק, חברה מובילה לטיפוח זני קנאביס רפואי. המתקן שלנו הינו מהמתקדמים והמתוחכמים בעולם, פועל בסטנדרטים בינלאומיים וכבר היום אנו מגדלים בו זנים באיכות פרימיום.

 

ד"ר ארנון היימן, מנכ"ל קנוניק מסר: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם אינטליקנה, בעלת מתקן גידול ברמה גבוהה וצוות מיומן ביותר. מתקן הגידול של אינטליקנה נבחר על ידי הצוות שלנו לאחר הערכת ביצועיו במחזורי הצמיחה האחרונים. אנו מקווים שזה יהיה הצעד הראשון בהתפתחות מערכת יחסים ארוכת טווח."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה