קנאביס

עידו חג’ג’ רכש מניות נוספות בחברת הקנאביס יוניבו

ההשקעה, בהיקף של כמה עשרות אלפי ש"ח, באה בהמשך להשקעתו הראשונה של חג’ג’ בחברה כשרכש יחד עם שותפים מניות ואופציות בהיקף של 6 מיליון שקלים

חדשות ספונסר 24/02/2021 15:23

א+א-

איש העסקים, עידו חג’ג’, מעמיק את השקעותיו בחברתה יוניבו, המתחמה בתחום הקנאביס הרפואי. חגג’ הוא בעל עניין בחברה לצד גולן ביטון, המכהן גם כמנכ"ל, ויו"ר הדירקטוריון חיים הורוביץ. יוניבו מדווחת היום כי חג’ג’, שהחזיק 7% אוז ממניות יוניבו, הגדיל את ההשקעה ורכש מניות נוספות.

 

השקעה זו, בהיקף של כמה עשרות אלפי ש"ח באה בהמשך להשקעתו הראשונה של חג’ג’ בחברה, אז רכש, יחד עם שותפים, מניות ואופציות בסך 6 מיליון שקלים.

 

בשנה החולפת דיווחה יוניבו על מכירות בהיקף של 35 מיליוני שקלים, ועברה את רף התחזיות שעמד על כ-20 מיליון שקלים.

 

ליוניבו שליטה במרכיבי שרשרת הערך של ייצור הקנאביס הרפואי - היא בעלים של חוות גידול קנאביס רפואי, מפעל המשתרע על פני כ-750 מ"ר באשקלון לאריזת המוצר וכן לוגיסטיקה ושיווק עד לבתי המרקחת.

 

בימים האחרונים דיווחה החברה כי היא בוחנת הנפקה בנאסד"ק בנוסף, חברת Can-Fite BioPharma Ltd חברת ביוטכנולוגיה המפתחת תרופות לסרטן כבד, הנסחרת בוול סטריט ואשר יוניבו היא מבעליה, דיווחה השבוע על נתונים מעודדים ממחקר לטיפול בסרטן הכבד ועברה את השלב השני באישור ה-FDA . מניית החברה זינקה בעקבות כך ב-40 אחוז, וכבר נערכת לתכנון ניסוי עבור שלב שלוש באישור התרופה.

 

עידו חג’ג’: "מדובר בחברה שגדלה בקצב מהיר מאוד, ולמרות גודלה, כבר בוחנת רישום כפול בבורסה בתל אביב ובנאסד"ק. אני מאמין מאוד ביכולותיה ובחזונה של החברה באחד הענפים המתפתחים ביותר בעולם".

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה