ירידות בפתיחת שבוע המסחר בניו יורק

ברקע: המשך עליית התשואות באגרות החוב הממשלתיות והחשש מפני אינפלציה. תשואת אגרות החוב ל-10 שנים נמצאות ברמתן הגבוהה ביותר בשנה האחרונה

חדשות ספונסר 22/02/2021 17:00

א+א-

שבוע המסחר בארה"ב נפתח בירידות שערים על רקע המשך עליית התשואות באגרות החוב הממשלתיות והחשש מפני אינפלציה. תשואת אגרות החוב ל-10 שנים נמצאות ברמתן הגבוהה ביותר בשנה האחרונה סביב 1.37%.

 

נתוני הקורונה בארה"ב יגיעו לשיא היום עם 500 אלף מתים מתחילת המגפה ומעל ל-30 מיליון נדבקים רק בארה"ב. הנשיא ביידן ידליק נרות בדקת דומיה בבית הלבן. ארה"ב היא המדינה עם מספר המתים הגבוה ביותר בעולם וזה בימים שיש בלימה הן בנדבקים וירידה בתמותה היומית.

 

איילון מאסק מנסה לצנן את האווירה בנוגע למטבע הדיגיטלי ביטקווין, הוא צייץ "הבטקווין נראה גבוה". הביטקווין מאבד 7% במסחר.

 

באירופה שבוע המסחר נפתח בירידות שערים, הדקס הגרמני, הקאק הצרפתי והפוטסי הבריטי יורדים 0.7%, 0.5% ו-0.7% בהתאמה. חבית נפט מסוג לייט עולה לרמה של 59.8 דולר, הזהב עולה ל 1796 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

בואינג (BA) יורדת 3.5% במסחר המוקדם לאחר שבסוף השבוע מנוע של החברה התפרק באחד ממטוסיה של חברת יוניטד איירליינס. הרגולטור בארה"ב הורה על ביצוע בדיקה לכל המטוסים להם יש מנוע דומה של חברת פרת’ אנד וויטני. בואינג המליצה גם היא להשעות את השימוש במטוסים אלה.

 

דיש נטוורקס (DISH) דיווחה על רווח של 1.24 דולר למניה מול צפי ל 0.75 דולר. ספקית הטלוויזיה הרב ערוצית עקפה את תחזית ההכנסות אך דיווחה על אובדן של 133 אלף מנויים ברבעון האחרון.

 

קוהלס (KSS) קבוצה של חברות פרטיות המחזיקה ב-9.5% ממניות החברה מנסה להשתלט על דירקטוריון החברה. אותה קבוצה בצעה מהלך דומה בחברת בד בת’ אנד ביונד – BBBY. מניות החברה עולות 9% במסחר המוקדם.

 

גיים סטופ (GME) עולה 13% במסחר המוקדם לאחר דיווח שקית’ גיל המשקיע המפורסם מפורום רדיט, הכפיל את החזקתו במניה ל 100 אלף מניות.

 

טפסטרי (TPR) חברת אחזקות של אופנת היוקרה קיבלה העלאת המלצה מקרדיט סוויס מנייטרלי לתשואת יתר. בקרדיט סוויס צופים לביקושים חזקים על רקע היציאה מהסגרים בארה"ב ואירופה.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה