קבוצת יעקובי מודיעה כי היום הגיש חברה בת שלה, מנוליד, תביעה כספית בבית המשפט המחוזי בתל אביב- יפו כנגד דניה סיבוס ורשות שדות התעופה, בסך של כ - 97 מיליון ₪.

סכום התביעה משקף את סכום החשבון הסופי של החברה בגין עבודותיה ב"פרויקט תמנע", נכון למועד הגשת התביעה ובהפחתת התשלומים ששולמו לחברה על- ידי דניה סיבוס במהלך ביצוע הפרויקט. מתוך החשבון הסופי, סך של כ - 185.4 מיליון ₪ כבר הוכר על ידי החברה בדוחותיה הכספיים, ומתוכם סך של כ- 148 מיליון ₪ התקבלו בחברה.

התביעה הוגשה בגין חובותיהן, התחייבויותיהן וחבותן של הנתבעות כלפי מנוליד בכל הנוגע לעבודות שבצעה מנוליד בפרויקט להקמת שדה התעופה הבינלאומי ע"ש אילן ואסף רמון בתמנע. בשלב זה אין החברה יכולה להעריך את תוצאות ההליך המשפטי המתואר.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש

  • 1
    marriage solution

    נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי ממשפחות וחברים לשחרר ולשכוח מהנישואים ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אלאבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני יוצר קשר עם ד"ר אלאבה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן לי הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי כי מינון לא מדבר אליי. יומיים הוא התקשר אלי באמצע הלילה בוכה והתנצל שזו עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס ד"ר אלאבה עבד מצוין והנישואים שלי חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לד"ר אלאבה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב. , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הלחש של ד"ר אלאבה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל dralaba3000@gmail.com. אל תיתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.

    • isabella ethan
    • 28/06/2022 19:20