קרדיט: לירון לוי

קנאביס

אינטליקנה: ניאופארם קיבלה רישיון לבית מסחר

הרישיון יאפשר אחסון והפצה של עד 400 ק"ג של מוצרי קנאביס רפואי; בנוסף התקשרה החברה בהסכמי השקעה בחברה בהיקף של כ-10 מיליון ₪

מערכת ספונסר 09/02/2021 12:12

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה מדווחת היום כי ניאופרם קיבלה רישיון לבית המסחר שישמש את השותפות, זאת בהמשך לקבלת רישיון לבית מרקחת עליו דווח לפני כחודשיים. ניאופארם שבשליטת משפחת פורר ואינטליקנה חתמו בנובמבר 2020 על מזכר הבנות להקמת מיזם משותף לשיווק ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי באמצעות בית מסחר ובית מרקחת.

 

על פי תנאי הרישיון, בית המסחר של ניאופרם, אשר ישמש את המיזם המשותף, יהיה רשאי להחזיק ולאחסן למטרת הפצה עד 400 ק"ג של מוצרי קנאביס רפואי לפי תקן IMC-GDP. הרישיון לבית המסחר יהיה בתוקף עד ליום 2 בפברואר 2022. כמו כן החברה התקשרה במספר הסכמי השקעה בהיקף כולל של כ-10 מיליון ₪ שישמשו אותה לפעילותה השוטפת.

 

קבוצת ניאופרם, הנה אחת החברות המובילות, הצומחות והוותיקות במתן פתרונות משולבים וחדשניים בתחום הבריאות ושיפור איכות החיים, ועוסקת, בין היתר, במחקר, פיתוח, ייצור, שיווק, מכירה והפצה של מגוון מוצרים ושירותים בתחום הבריאות בישראל ובעשרות מדינות ברחבי העולם.

 

המיזם המשותף ימנף את מערך ההפצה הרחב של פרומדיקו מקבוצת ניאופרם, העוסקת במתן שירותי לוגיסטיקה וניהול שרשרת אספקה בתחום הבריאות. פרומדיקו מטפלת כיום בלמעלה מ-1,000 הזמנות ביום ו-22,000 משלוחים בחודש ומגיעה לכ- 5,000 נקודות מכירה הכוללות בתי מרקחת פרטיים, בתי חולים, קופות חולים, בתי אבות, רשתות פארם, טיפול ביתי, מרפאות, אוניברסיטאות מעבדות ומכוני מחקר, רשתות מזון, בתי טבע, חנויות מתמחות, חנויות נוחות ועוד.

 

במיזם ישולבו הידע וההתמחויות השונות של שתי החברות על מנת לנסות להתברג כשחקן משמעותי בשוק הקנאביס הרפואי בישראל. במסגרת ההסכם, תמכור אינטליקנה תוצרת קנאביס רפואי מתוצרתה למיזם וניאופארם (באמצעות פרומדיקו) תספק לשותפות את השירותים הנדרשים באמצעות בית המסחר ובית המרקחת.

 

  1. מניות בכתבה
  2. אינטליקנה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה