גיוס הון

וויטסמוק מרחיבה את הגיוס ב-30 מיליון שקל

היקף הגיוסים שביצעה החברה בשבועות האחרונים מגיע לכ-50 מיליון ש"ח; הפעילות החדשה של וויטסמוק מתמקדת בתחום הבלוקצ’יין

חדשות ספונסר 24/01/2021 11:40

א+א-

חברת וייטסמוק מרחיבה את ההשקעות בחברה ומודיעה היום על התקשרות בהסכמי השקעה נוספים, בדרך של הקצאה פרטית, בהיקף 30 מיליון ש"ח המצטרפים להשקעה בהיקף של כ-20 מיליון ש"ח בשבועות האחרונים.

 

היקף ההשקעה בסך הכל מגיע לכ-50 מיליון ש"ח, כאשר ההשקעה הנוכחית תתבצע לפי מחיר של 3.35 ש"ח למניה, דיסקאונט של כ-13% על מחיר המניה ביום המסחר האחרון.

 

הפעילות החדשה של וויטסמוק מתמקדת בתחום הבלוקצ’יין. במסגרת הפעילות הזו , יריב גילת, מייסד פיינל ומוותיקי תחום האלגו טריידינג בארץ, ימונה ליו"ר פעיל של דירקטוריון החברה ויוביל את כניסתה ופעילותה של החברה בתחום הפעילות החדש הכולל בין היתר, השקעות נוסטרו ואלגו טריידינג, השקעות הון סיכון בטכנולוגיות בלוקצ׳יין וניהול נכסים דיגיטליים.

 

את הובלת הפעילות החדשה, וצירופו של יריב גילת יזמו אלי זמיר וחברת פיור קפיטל של כפיר זילברמן.

 

הגיוסים צפויים לסייע לחברה להתחיל בפעילותה החדשה, כאשר חלק מכספי הגיוס ישמשו לצורך השקעות בנכסים דיגיטליים. החברה תפתח חשבונות בבורסות מסחר של נכסים דיגיטליים ובנקים בישראל אשר הנם מובילים בתחום הפעילות החדש.

 

בסבב ההשקעות הקודם שבוצע לפני כשבועיים הודיע בית ההשקעות אלטשולר שחם כי ישקיע 10 מיליון ש"ח ויהפוך לבעל עניין בחברה. בנוסף, חתמה החברה הסכמים עם 3 משקיעים נוספים אשר ישקיעו בחברה, כל אחד לפי חלקו, סך כולל של 1.9 מיליון ש"ח.

 

בנוסף, חתמה החברה הסכמים עם מספר משקיעים, יחידים וחברות וביניהם קרן הגידור "ספרה" ומשקיעי בלוקצ’יין בהם שי מוהבן, גיא בן ארצי, גליה בן ארצי ואייל בן ארצי, מחברת בנקור, במסגרתם ישקיעו המשקיעים בחברה סך של כולל של 4,875,000 ש"ח. כמו כן, ישקיע אלי זמיר כ-650 אלף ש"ח בחברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה