וול סטריט ממשיכה לגמגם: ירידות שערים קלות בפתיחה

בינתיים בארה"ב ניסו להביא להדחתו של הנשיא טראמפ ימים לפני סיום תפקידו הרשמי. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 53.4 דולר לחבית

חדשות ספונסר 13/01/2021 17:00

א+א-

הבורסה בארה"ב פותחות את יום המסחר בירידות שערים קלות. אמש, השוק המשיך את הגמגום עם עליות מינוריות במדדים המובילים, אך עם שיא חדש במניות הקטנות ומדד הראסל 2000 שממשיך לרכז עניין בשוק. בינתיים בארה"ב ניסו להביא להדחתו של הנשיא טראמפ ימים לפני סיום תפקידו הרשמי.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 53.4 דולר לחבית. הזהב נסחר ברמה של 1854 דולר לאונקיה. באירופה נרשמות ירידות שערים, דקס יורד 0.3%, פוטסי נחלש 0.1%, קאק נסחר ללא שינוי (0.03%-)

 

מניות בכותרות

רג’נרון פארמה (REGN) - הממשל בארה"ב ירכוש 1.25 מיליון מנות של קוקטייל הנוגדנים של החברה לטיפול בחולי קורונה. המנות יועברו במחצית השנה הקרובה וישמשו בחולי קורונה בסיכון גבוה שאינם באשפוז.

 

אלפביית (GOOGL) - חטיבת יוטיוב של החברה דיווחה שהיא משעה את הערוץ של הנשיא דונלד טראמפ בשל הקריאה לאלימות והפריצה של תומכיו לגבעת הקפיטול שזעזעה עמוקות את האמריקאים.

 

KB הום (KBH) דיווחה על רווח רבעוני של 1.12 דולר למניה אל מול צפי של 0.93 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מציינת ששוק הדיור ממשיך להיות לוהט והיא מצפה להמשך ביקושים גם ב 2021. המניה עולה 5% במסחר המוקדם.

 

אורבן אאוטפיטרס (URBN) מפרסת אזהרת רווח לפני המסחר לאחר שהודיעה על נפילה של 9% במכירות החגים ועל עזיבתו של המנכ"ל טריש דונלי. החברה ממנה את שילה הרינדטון מנכ"לית של אחת החטיבות למנכ"ל הקבוצה. המניה צוללת 10% במסחר המוקדם.

 

טרגט (TGT) דיווחה על עליה של 17.2% במכירות החגים ביחס לשנה שעברה, מול צפי לגידול של 4.2% בלבד. המכירות באון ליין הוכפלו. המניה נסחרת ללא שינוי במסחר המוקדם.

 

טוויוטר (TWTR) מקבלת העלאת המלצה מניטרלי לקניה ע"י MKM פרטנרס. ההמלצה מגיעה לאחר חסימה של חשבונו של טראמפ וירידת ערך המניה לאחר מכן.

 

פורד (F) החברה דיווחה על 6% עליה במכירות רכבים בסין ב-2020 ביחס ל-2019. זוהי צמיחה ראשונה לחברה בסין מאז 2017. המניה עולה 0.5% במסחר המוקדם לאחר זינוק של 5% אמש.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה