גיוס הון

קנאשור השלימה הנפקת מניות בהיקף של כ-10 מיליון שקל

במסגרת ההנפקה קיבלה קנאשור ביקושי יתר של כ-17 מיליון ש"ח; החברה צופה הכנסות של כ-34 מיליון ש"ח בשנת 2021

חדשות ספונסר 07/01/2021 11:02

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי קנאשור השלימה הנפקת מניות בהיקף של כ-10 מיליון ש"ח. החברה קיבלה ביקושי יתר בהיקף של פי 1.5 מהיקף ההנפקה, כ-17 מיליון ש"ח.

 

במסגרת ההנפקה, הוקצו כ-107 אלף יחידות, כאשר כל יחידה כללה כ-100 מניות וכ-50 כתבי אופציות. מחיר המינימום בהנפקה היה 90 שקל ליחידה, כאשר המחיר בהנפקה נסגר על 92 שקל ליחידה. תמורת ההנפקה מיועדת לתמוך בפעילות השוטפת של החברה. יועץ ההנפקה היה ירון אילוז ויאיר קפיטל הנפקות ופיננסים בע"מ שימש כמפיץ.

 

במסגרת ההנפקה, התחייבו בעלי השליטה להזמין יחידות בשווי של כ-4 מיליון שקל לפחות, אולם בשל מחיר הסגירה הצעתם לא התקבלה, ועל כן בעלת השליטה הביעה רצון לפעול להשקעת סכום זה בהנפקה פרטית בתנאי הסגירה של המכרז. הקצאה זו כפופה לאישור האורגנים המוסמכים בחברה.

 

בנוסף, פרסמה קנאשור כי היא צופה מכירות של כ-34 מיליון שקל לשנת 2021. בנוסף, עדכנה כי היא מקיימת משא ומתן לרכישת חומרי גלם מחוות גידול איתה התקשרה בעבר, ומגעים מתקדמים עם מספר מגדלים בישראל למתן שירותי עיבוד, ייצור ואריזה.

 

בנוסף, פועלת קנאשור לחתימה על הסכם רישיון בלעדי לשימוש כלל עולמי בטכנולוגיית Lipidor בשילוב קנאביס וקנאבואידים בהתוויות שייבחרו על ידי החברה לצורך ייצור מוצרים.

 

לפני מספר חודשים עדכנה החברה על סיום מוצלח של בדיקת ההיתכנות בפרויקט פיתוח תכשיר רפואי מבוסס קנבואידים לטיפול מקומי במחלות עור דלקתיות, בו נמצא כי ניתן לשלב את טכנולוגיית ה-AKVANO , המאפשרת מתן כמות מדידה של חומרים פעילים באמצעות ספריי, עם קנבואידים.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה