גיוס הון

להב אל.אר גייסה כ- 101.4 מיליון שקל בהנפקה פרטית והנפקת זכויות

יו"ר החברה, אבי לוי, השקיע כ-62 מיליון שקל והיקף השקעתו בחברה עולה על כ-200 מיליון שקל; אלי, חגית ואמיר להב השתתפו בהנפקה בהיקף של כ- 11.5 מיליון שקל

חדשות ספונסר 07/01/2021 09:48

א+א-

חברת להב אל.אר הודיעה הבוקר כי השלימה בהצלחה גיוס הון של כ-101 מיליון שקל. הגיוס בוצע באמצעות הנפקה פרטית והנפקת זכויות. במסגרת הגיוס השקיעו נושאי משרה ובעלי שליטה כ-82 מיליון שקל. יו"ר החברה, אבי לוי , השקיע במסגרת הגיוס כ-62 מיליון שקל, והיקף השקעתו בחברה מסתכם במעל לכ-200 מיליון שקל. שווי החברה נושק לכ-900 מיליון שקל לאחר השלמת ההנפקה.

 

בין נושאי המשרה שהשקיעו בגיוס ניתן למנות את חוה זמיר-טואף, מנכ"לית החברה, שלמה פדידה, סמנכ"ל הכספים, אלי להב ואיליק רוז’נסקי, דירקטורים בחברה ונפתלי שמשון, חגית להב ואמיר להב, בעלי עניין בחברה. אלי, חגית ואמיר להב, רכשו בהנפקת הזכויות מניות בהיקף של 11.5 מיליון שקל כאשר אלי להב אף רכש מניות בשוק בהיקף של 4.1 מיליון שקל והמשיך להביע אמון בחברה.

 

על רקע הנפקת הזכויות החברה פרסמה כי היא מנהלת שני משאים ומתנים לרכישת נכסים בגרמניה. הראשון, רכישת זכויות בפורטפוליו הכולל שישה נכסי נדל"ן מניב הממוקמים ברחבי גרמניה בתמורה ל-26.5 מיליון אירו. תקופת השכירות הממוצעת של הנכסים הכלולים בפורטפוליו היא 8.3 שנים. תשואת ה-CAP של העסקה צפויה לעמוד על כ- 7.46%.

 

השני, רכישת 75% מנכס נדל"ן הממוקם בגרמניה, בתמורה לכ- 60 מיליון אירו. תקופת השכירות הממוצעת של הנכס היא 13.5 שנים. תשואת ה-CAP של העסקה צפויה לעמוד על כ-11.8%.

 

אבי לוי יו"ר החברה: "אני שמח על הבעת האמון של המשקיעים, בעלי העניין הדירקטורים וחבריי להנהלה בגיוס ההון שבוצע על ידינו בהצלחה מלאה. עומדים בפנינו אתגרים רבים בשנה הקרובה בתחומי העיסוק שלנו, המשך פיתוח והשבחת הנדל"ן המניב בגרמניה, צמיחת תחום האנרגיה הירוקה המתחדשת והשבחת ופיתוח דלק ישראל בתחומי הקמעונאות, אנרגיה ונדל"ן. אנו חדורי מוטיבציה ויכולת לעמוד במטלות לטובת החברה ובעלי המניות והמשקיעים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה