מתקרבים לסיום 2020: עליות שערים ביום המסחר הלפני האחרון של השנה

בורסות אירופה יוצאות לחופשת החג, הדקס הגרמני נעל את המסחר מוקדם, בירידה של 0.3%

חדשות ספונסר 30/12/2020 17:00

א+א-

שוק המניות בארה"ב פותח את יום המסחר בעליות שערים קלות לאחר נסיגה מהשיאים אמש. בריטניה תהיה המדינה הראשונה שנתנה אישור לחיסון הקורונה של חברת אסטרהזנקה על רקע עליה בתחלואה במדינה והתפשטות מהירה של המוטציה החדשה של הקורונה. 

 

בית הנבחרים טרם העביר את הבקשה להעלות את המענק למשפחה מ-600 ל-2000 דולר. מנהיג הרוב בסנט מיטש מקונל חסם את מאמציו של מנהיג המיעוט, צ’אק שומר לבצע את הצעת החוק המהירה שכן לדעתו זוהי הוראה ישירה של הנשיא טראמפ.

 

בורסות אירופה יוצאות לחופשת החג, הדקס נעל את המסחר מוקדם בירידה של 0.3% והוא יוצא לחופשת השנה החדשה עד ליום שני. הקאק הצרפתי יורד 0.2% ובורסת לונדון נסחרת ללא שינוי.

 

חבית נפט מסוג לייט נסחרת ללא שינוי סביב 48.2 דולר. מחיר אונקית זהב עולה קלות לרמה של 1882 דולר.

 

מניות בכותרות

אינטל (INTC) צפויה לרכז עניין גם היום לאחר זינוק של כ-5% אמש לאחר שחברת קרנות הגידור של דן לובס – Third Point רכשה נתח במניה של קרוב למיליארד דולר וקוראת להנהלת החברה למצוא אסטרטגיות אלטרנטיביות לטובת בעלי המניות.

 

אפל (AAPL) - שופט בפלורידה דחה את טענות החברה בנוגע להפרת זכויות יוצרים כנגד תוכנת האבטחה Corellium. מניות החברה נסחרת סביב שיא כל הזמנים ועולות כ-0.5% במסחר המוקדם.  

 

קטרפילר (CAT) - בית ההשקעות Baird מכניס את המניה לרשימת הרעיונות הטובים ל-2021. מחיר היעד עולה ל-220 דולר למניה מ-206 דולר במחיר הנוכחי.

 

AMC אינטרטאינמנט (AMC) מנפיקה מניות, החברה הפעילה תשקיף ותנפיק 50 מיליון מניות בכדי לנסות לצלוח את המשבר הנוכחי ברשת בתי הקולנוע שהיא אחת מהנפגעות הקשות של משבר הקורונה.

 

פוקס קורפ (FOXA) החברה המפעילה את רשת פוקס ניוז בארה"ב זכתה בפעם החמישית ברציפות בראש דירוג הערוצים בכבלים. למרות ש CNN עקפה אותה ברייטינג משך 41 ימים ברציפות בימים של הבחירות לנשיאות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה